,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד איחוד בני שפרעם

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (19:00) את איחוד בני שפרעם במסגרת המחזור ה-23 של הליגה הלאומית. ההתמודדות באצטדיון בנתניה תפגיש שתי קבוצות עם יומרות שונות לחלוטין, האחת מוליכת הטבלה רוצה להגדיל את הפער מהמקום השלישי שאינו מקנה עליית ליגה עד כדי שמונה נקודות ולייצר לעצמה מרווח נשימה גדול. ואילו השנייה שניצבת במקום האחרון בליגה עם ארבעה הפסדים רצופים תקווה להשיג נקודות שיעזרו לה להישאר בליגה ולהיחלץ מהמקום ממנו יורדים לליגה א' בסוף העונה.

כאמור, הקבוצות נפגשו פעמיים בלבד בהיסטוריה ביניהן ובשני המקרים הקבוצה של שי ברדה ניצחה ובשניהם התוצאה הייתה זהה 2-0.

כמו כן, במועדון דאגו להוריד את השחקנים אל הקרקע לאחר הניצחון הגדול על מכבי יפו ולהבהיר להם כי המשימה טרם הושלמה ומצפים מהם להמשיך באותה יכולת כפי ששיחקו במחזור האחרון. בנוסף, מאז משחקי המחזור ביום שישי במועדון עושים את כל המאמצים להשאיר את השחקנים מפוקסים לאור איבודי הנקודות של היריבות והאפשרות לייצר פער של 8 נקודות מהמקום השלישי.
בנוסף, במועדון חושבים כיצד להתמודד עם השבוע העמוס כשפחות מ-72 שעות לאחר המפגש מול בני שפרעם יפגשו חניכיו של שי ברדה את עירוני 'ניר' רמת השרון במסגרת שמינית גמר גביע המדינה בו יש רצון למועדון להגיע הכי רחוק שניתן בייחוד לאור ההגרלה השוויונית שקיבלה הקבוצה.
בתוך כך, מבחינה מקצועית השחקן היחיד שנמצא בספק להתמודדות הערב הוא קפטן הקבוצה עאיד חבשי שההחלטה לגבי שיתופו תתקבל בסמוך למשחק. פרט לכך לרשות הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא לחלוטין.

מנגד, בצד של איחוד בני שפרעם ינסו לשים סוף לרצף ההפסדים ולרשום את אחת ההפתעות הגדולות ביותר שנרשמו העונה בליגה הלאומית. כמו כן, מי שיערוך את הופעתו השנייה בלבד בקבוצה ויקווה לרשום נקודות בכורה הוא המאמן לידן דלויה (המאמן הרביעי העונה של הקבוצה).

המשחק יועבר בשידור ישיר ומלא בערוץ ספורט 5 אפיק 55 בשלט.
לעוד מספר עדכונים מוזמנים לעקוב אחרי העמודים הרשמיים של הקבוצה בפייסבוק והאינסטגרם i.k.s.8

 

כתב: דניאל בוחניק

שתף: