,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד בני שפרעם

הערב (חמישי, 19:30) תארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את איחוד בני שפרעם במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו ללאומית ופתיחת עונת 23/24 באופן רשמי.
לאחר עונה קשה בליגת העל וירידה כואבת לליגה הלאומית מחזור לפני סיום הליגה אחרי תיקו כואב נגד הפועל תל אביב, קריית שמונה פותחת עונה בליגת המשנה לראשונה מזה 13 שנים.
במועדון בטוחים כי ירידה זו היא לצורך עלייה וכי הקבוצה תחזור לליגת העל כבר לאחר העונה הקרובה בליגת המשנה.
הקבוצה קיימה שני משחקי אימון בארץ, הראשון נגד הפועל עכו שנגמר בתוצאה 4:3 להפועל עכו, והשני נגד הפועל עפולה שהסתיים בניצחון 2:1. בנוסף קיימה הקבוצה מחנה אימונים בן 10 ימים בפולין שם שיחקה שני משחקי אימון, אחד נגד giannina fc מהליגה הראשונה ביוון והסתיים בתוצאה 1:1 ומשחק נוסף נגד סטאל רזסאו מהליגה השנייה בפולין שהסתיים גם הוא ב1:1. הקבוצה גם וויתרה על יום אימונים אחד במהלך המחנה והלכה לסיור במחנה ההשמדה טרבלינקה.
בבכורתו הרשמית של שי ברדה יעמוד סגל כמעט מלא כשמי שנמצא בספק הוא אריאל שרצקי שסובל ממתיחה במפשעה עוד ממחנה האימונים, בקבוצה מתלבטים אם להכניסו לסגל המשחק או לתת לו מנוחה עוד מספר ימים, שי ברדה מגיע במטרה לנצח את משחקו הראשון כמאמן עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה ולפתוח עונה עם תואר גביע הטוטו ללאומית.

המשחק יועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של המועדון, ik8.il החל מהשעה 19:25 (שריקת הפתיחה ב-19:30).

 

כתב: עוז בן שבת