,

לקראת המשחק: סקציה נס ציונה נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: סקציה נס ציונה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הערב (ראשון, 19:00 שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) באצטדיון 'המושבה' אצל סקציה נס ציונה למשחק על שש נקודות עבור שתי הקבוצות. כאמור, חניכיו של קובי רפואה מגיעים מעודדים מאוד לאחר הניצחון הגדול בשבוע שעבר ובמיוחד שבעי רצון לאור הגדלת הפער מהקו האדום לכדי ארבע נקודות.

אך, יחד עם זאת הבהירו לשחקנים כי אם לא ישובו אם הנקודות מהמשחק הקרוב לא עשו כלום בשבוע שעבר. כידוע, ניצחון הערב במחזור האחרון של העונה הסדירה יעניק לאריות הכחולים פער של כשבע נקודות מהקו האדום רגע לפני פתיחת הפלייאוף התחתון, פער משמעותי מאוד, שכן גם הפרש השערים של הקבוצה טוב בהרבה משאר קבוצות התחתית.

בצד הכחול, ערכו לאורך כל השבוע החולף שיחות מוטיבציה עם השחקנים ויתרה מכך דובר רבות על הביטחון הרב שהתווסף אליהם לאחר הניצחון הגדול. בתוך כך, ביום שלישי האחרון יצאה הקבוצה ליום כיף בחמת גדר שכלל מסאז'ים מפנקים וארוחת ערב קבוצתית במסעדה.
בתוך כך, הקבוצה יצאה הבוקר בשעות המוקדמות אל בית מלון במרכז הארץ שם היא תשהה עד לפתיחת המשחק. מבחינה מקצועית, מי שייעדרו מהמשחק הקרוב בוודאות הם ג'יימס אדניי, מאליק פוסטר, יואל אבוחצירה ואמיר בן שמעון שסובלים מפציעה בשבועות האחרונים. לעומת זאת, מי שצפויים לשוב אל הסגל הם המגן השמאלי שמואל שיימן שהחלים מהמחלה אשר פקדה אותו בשבוע שעבר, והמגן הימני עידן רטה שסיים לרצות את עונש ההשעייה בגין כרטיסים צהובים.

בצד הכתום של הסקציה, במועדון הקטן והצנוע מנס ציונה הבהירו לשחקנים במהלך השבוע האחרון כי מבחינתם לא פחות ממלחמת עולם ואולי משחק ההזדמנות האחרונה עבורם לנסות ולהשאיר את מאבק הירידה פתוח. כמו כן, בשבוע שעבר ערך ליאור זדה מאמן הקבוצה את משחק הבכורה שלו על הקווים בהפסד להפועל חיפה וכעת יערוך את משחקו השני בלבד בליגת "הבורסה לניירות ערך" . מבחינה מקצועית, לרשותו של זדה יעמוד סגל מלא שכן השחקנים אשר חלו בשפעת בשבוע האחרון החלימו ויהיו כשירים, בנוסף הבלם פרנסיסקו דוטארי סיים לרצות את עונש ההרחקה וישוב אל הסגל.

 

כתב: דור ביטון