,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד סקציה נס ציונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (20:00) למשחק של להיות או לחדול מבחינתה את סקציה נס ציונה. בתוך כך, על מנת למלא את האיצטדיון במשחק הסופר חשוב החליטו במועדון על כניסה חינם בתקווה כי קהל רב יגיע לדחוף את השחקנים.

כאמור, הקבוצה של סלובודאן דראפיץ' נמצאת במרחק של 5 נקודות מחוף מבטחים ואם היא רוצה לשרוד עונה נוספת בליגת ONE ZERO היא חייבת לצאת מהתמודדות הזו עם ניצחון ביתי ראשון לעונה על מנת להשאיר את עצמה קרובה לבני ריינה שנמצאת במקום ה-12 לפני במפגש ביניהן בשבוע הבא.
מנגד, סקציה נס ציונה ממוקמת במקום האחרון בטבלה במרחק של תשע נקודות מחוף מבטחים והיא יודעת כי כל תוצאה פרט לניצחון תביא לירידה באופן רשמי.

מאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ׳ התייחס לקראת המשחק בכמה מילים כשאמר "מגיעים למשחק הזה לא במוראל הכי גבוה שיש אך, מגיעים מוכנים לקרב ומוכנים ללחימה. שני משחקי הבית הנותרים לנו הם אלו שיקבעו את עתיד הקבוצה בליגה, באים לעשות הכל, ובאים להוציא נקודות ולהוציא ניצחון בית ראשון העונה, אני קורא לכל אוהד ואוהד להגיע ולתמוך בקבוצה".
מבחינה מקצועית לרשותו של דראפיץ' יעמוד סגל מלא לחלוטין.

בצד של נס ציונה, ישנו רצון עז לדחות את הקץ בשבוע נוסף ולנסות להשאיר את מאבקי ההישרדות בחיים. אך, במועדון יודעים כי לא מדובר במשימה פשוטה לאור המרחק הרב מהקו האדום ולאור מצב הרוח הירוד בקבוצה בייחוד לאור ההפסד בשבוע שעבר.
מבחינה מקצועית , לרשותו של שלומי דורה יעמוד סגל כמעט מלא לחלוטין כשהשחקן היחיד שייעדר הוא הקשר כריסטיאן באטוקיו שסובל מפציעה. יחד עם זאת, לא פחות משלושה שחקנים שריצו עונשי הרחקה בשבוע שעבר ישובו לסגל ואף להרכב והם: דור כוכב, מוחמד אוסמן ועילאי טרוסט.

 

כתב: עוז בן שבת