לקראת המשחק: בני סכנין – עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק - עירוני קריית שמונה נגד בני סכנין

עירוני קריית שמונה תצא הערב (18:00) למשחק חוץ ב'דוחא', בו תפגוש את בני סכנין ומאמנה אקס קריית שמונה בני בן זקן ל-'דרבי צפוני'. כאמור, שתי הקבוצות מגיעות להתמודדות לאחר שסיימו את משחקן בשבוע שעבר בתוצאות תיקו. כאשר, קבוצתו של סילבס ניצבת במקום השישי עם תשע נקודות ומנגד קבוצתו של בן זקן ממוקמת במקום התשיעי בטבלה עם שבע נקודות, נתון אשר הופך את המשחק לחשוב ביותר מדגיש את חשיבות הניצחון וההתקרבות לחלק העליון של הטבלה.

יחד עם זאת, קריית שמונה טרם ניצחה העונה במשחק חוץ והיא תקווה לרשום את ניצחונה הראשון מחוץ לביתה (בו עדיין לא הפסידה) במגרשה של המארחת. מתחילת הליגה צברו חניכיו של סילבס נקודה אחת בלבד (תיקו, ושני הפסדים) במשחקים אשר לא נארחו במגרשם הביתי. בפן המקצועי, החלוץ לוי גרסיה ככל הניראה יכלל בסגל למשחק אך טרם התברר מהי מידת כשירותו ובכמה דקות יוכל לקחת חלק במשחק הקרוב. בתוך כך, מי שימשיכו להיעדר הם החלוץ שמעון אבוחצירא, הקשר עידו דוידוב, השוער גד עמוס.

קשרה האלבני של הקבוצה ואלון אחמדי התייחס למשחק הקרוב ואמר: " אנחנו יודעים שסכנין קבוצה טובה מאוד, מאורגנת וטובה במיוחד בהתקפה. השבוע עבדנו מאוד קשה, והתכוננו למשחק בצורה טובה מאוד. אנחנו הולכים לשם מסודרים, להילחם עד השריקה האחרונה ונעשה הכל כדי לחזור הביתה עם תוצאה חיובית".

מנגד, סכנין שסופרת רצף של שבעה חודשים ברציפות ללא ניצחון ביתי בכל המסגרות תחפש לעצור את הרצף העגום. מבחינה מקצועית, מאמן הקבוצה בן זקן לא צפוי לבצע שינויים גדולים ב-11 מאלה שפתחו בשני המחזורים האחרונים. אך , יחד עם זאת מי שכן נמצא בספק הוא אחד מעמודי התווך של הקבוצה הקשר פיראס מוגרבי וישנו סיכוי גדול כי הקשר לא יוכל ליטול חלק בהתמודדות עקב כאבים עזים שחש בברכו במהלך השבוע האחרון, במידה ומוגרבי אכן לא יכלל בסגל הוא הקשר ישראל זגורי. לעומת זאת, החלוץ מוחמד גאדיר שהיה בספק גם כן למשחק כשיר ואף צפוי להמשיך לקבל את הקרדיט בחוד.

כתב האתר הרשמי: דור ביטון