,

לקראת המשחק: בני סכנין נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא היום (שבת, 18:30) לאצטדיון דוחא למשחק חשוב על עונה שלמה כאשר הקבוצה תנסה להתרחק מהתחתית אליו היא צמודה במהלך זמן לא מבוטל, ותקווה להביא נקודות במגרש קשה.
מנגד בני סכנין שבאה במצב רוח נהדר לאחר הניצחון 3:1 על הפועל חדרה והיא תגיע למשחק כאשר היא נמצאת במקום ה-9 בטבלה כאשר מנגד קריית שמונה נמצאת במקום ה-13 שמוביל לליגה הלאומית.
המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ 5STARS אפיק 555 בשלט.

ערב פתיחת המחזור
קבוצה אחת מעל הקו האדום
וקבוצה אחת מתחת, בני סכנין נמצאת בחוף מבטחים ולא חוששת מירידת ליגה ואפילו מכוונת לעבר הפלייאוף העליון כאשר מנגד קריית שמונה נלחמת על מקום בליגת העל. בצד הכחול חניכיו של סלובודאן דראפיץ' באים למשחק סופר מאוכזבים כאשר במשחק האחרון שהפסידה להפועל תל אביב הייתה יכולת טובה של הקבוצה עם המון חוסר ניצול מצבים, סלובודאן דראפיץ' מסר הודעה לקראת המשחק: "מגיעים לאצטדיון קשה, לקבוצה טובה ומאומנת, ננסה לעשות הכל כדאי לשמח את הקהל, מקווים לעלות לדשא ולחזור עם נקודות."

מבחינה מקצועית סמואל בראון נמצא בספק למשחק בשל מתיחה במפשעה. חלוץ הרכש איוואן בכר אמור לחזור לסגל הקבוצה.

מנגד החבורה של קובי רפואה מגיעה לאחר ניצחון נהדר על הפועל חדרה, ניצחון שנותן להם עוד צ'אנס לפלייאוף העליון, רפואה אמר לקראת המשחק: "יש לנו סגל מלא, דבר שלא קרה העונה, חייבים לנצח בכל מחיר, נעשה הכל בשביל שהקבוצה תחזור לפלייאוף העליון.
מבחינה מקצועית קובי רפואה יעלה למשחק עם סגל מלא."

 

כתב: דניאל בוחניק