,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני סכנין

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (ראשון, 19:00 שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) את בני סכנין למשחק במסגרת המחזור ה-11 בליגת "הבורסה לניירות ערך". חניכיו של קובי רפואה מגיעים להתמודדות במומנטום שלילי ולאחר שלושה הפסדים ברציפות והם ירצו לסיים את המשבר כבר במשחק הקרוב ולשוב אל מסלול הניצחונות מול השכנה מהצפון.

מנגד, בני סכנין מגיעה להתמודדות לאחר שמשחקה מול בית"ר ירושלים בוטל עקב מגפת הקורונה. כמו כן, חניכיו של ניסו אביטן הובסו במשחקם האחרון 3-0 בידי מכבי חיפה וינסו לקלקל ליריבתם את התוכניות ולהעמיק את המשבר בו היא נמצאת ועל הדרך לא להיכנס בעצמה למשבר בהפסד נוסף מצידה.

בצד הכחול, לאחר רצף של שלושה הפסדים שהאחרון ביניהם היה רק לפני פחות מ-72 שעות, יודעים בקבוצה כי עליהם היה להרים את השחקנים ולעבוד בפרק הזמן הקצר על הצד המנטלי על מנת למנוע מצב של הפסד נוסף. כמו כן, לא מן הנמנע כי ניראה מספר שינויים ב-11 וזאת על מנת לעורר את השחקנים ולהראות להם כי מקומו של אף אחד אינו מובטח בהרכב הראשון. מבחינה מקצועית, מי שנמצאים בספק הם דור אלו ואופיר מזרחי שנעדרו גם ממשחק ההפסד לבית"ר ירושלים.

בצד של הקבוצה מהמגזר, תגיע להתמודדות לאחר שלא שיחקה ב-12 הימים האחרונים בעקבות דחיית משחקה מול בית"ר ירושלים (לעומת קריית שמונה לה זה משחק שלישי בפרק זמן של 9 ימים בלבד). כמו כן, בסכנין מודיעים לחשיבות המשחק מבחינתם לקראת סוף הסיבוב כשהם גם מנצחים בשלושה משחקים מתוך החמישה המחזורים האחרונים. מבחינה מקצועית, מי שנמצא בספק קטן אך, עשוי להיות כשיר ואף לפתוח בהרכב הוא שחקן הרכש הנוצץ בירם כיאל. יחד עם זאת, הבלם חסן חילו נמצא בספק רב וככל הניראה ייחמיץ את ההתמודדות. בנוסף, לאביטן התלבטות בנוגע לחוליה הקדמית בנוגע לשחקן שייפתח לצידו של אוסמה חלאיילה , ההתלבטות היא בין נייג'ל האסלביינק אקס ק"ש לבין מוטי ברשצקי.

 

כתב: דור ביטון