,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני סכנין

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (20:15, שידור ישיר בספורט 5 stars) את העולה החדשה בני סכנין במסגרת המחזור השלישי והאחרון בשלב הבתים של גביע הטוטו. כאמור, האריות הכחולים איבדו סיכוי לסיים במקום הראשון ולהיות אלה שמעפילים לגמר המפעל השלישי בחשיבותו מול מכבי ת"א אך, הם יקוו לרשום ניצחון בכורה במפעל העונה ועל הדרך לקלקל ליריבתם העפלה היסטורית לגמר גביע הטוטו. כמו כן, בני סכנין היא היחידה שנותרה עם מאזן מושלם אחרי צמד מחזורי הפתיחה והיא יודעת שניצחון יבטיח לה את הכרטיס לגמר. העולה החדשה יודעת שגם תוצאת תיקו עשויה להספיק לה בקונסטלציה מסויימת בכדי לרשום העפלה היסטורית.

בצד הכחול, במועדון היו מעודדים מאוד מהיכולת אותה הציגה הקבוצה במשחק האחרון מול הפועל חיפה וציינו כי מקווים להמשכיות בייחוד לאור העובדה שהקבוצה מתקדמת מאימון לאימון לשביעות רצון הצוות המקצועי. מבחינה מקצועית, לרשותו של קובי רפואה יעמוד סגל זהה לזה שעמד לרשותו במשחק האחרון. כשמי שייעדרו מסגל הקבוצה הם מוחמד שכר וזיו מורגן שמחלימים מפציעות. בנוסף אליהם, מי שימשיך להיעדר הוא חלוץ הרכש יוג'ין אנסה שטרם סיים את תקופת הבידוד שלו מאז שב לארץ.

בצד האדום של העולה החדשה ישנן לא מעט דאגות ובעיות שאינן קשורות לכדורגל כל זאת לאור פתיחת העונה הטובה מאוד של הקבוצה. כידוע, החל משעות הערב ביום חמישי הדבר היחיד שמעסיק את אנשי הקבוצה הוא בהלת הקורונה לאחר היוודע הידבקותו של בלם הקבוצה מרון גאנטוס שגרם לבהלה רבה במועדון. כמו כן, מספר שחקנים נוספים נאלצו להישלח לבידוד וחלקם אף התלוננו על תסמינים. בתוך כך, כלל אנשי הקבוצה עברו אמש (שבת ) בבוקר בדיקת קורונה וכעת הם ממתינים לתשובה. אם לא די בכך, הקבוצה טרם עברה בבקרה התקציבית והיא תנסה לעשות זאת עד לשריקת הפתיחה על מנת לא להגיע בסגל חסר למדי שייפגע לה בסיכויי ההעפלה. בנוסף, החלוץ מוטי מלכה סובל מפציעה ואינו כשיר להתמודדות הערב. יחד עם זאת, במידה והקבוצה תצליל לעבור בבקרה התקציבית מי שעשויים לקחת חלק במשחק הם צמד הזרים הקשר לאונדרסון והבלם הקולומביאני אוסבלדו הנדריקס שסיימו לרצות את תקופת הבידוד מאז הגיעו אל הקבוצה.

 

כתב: דור ביטון