,

לקראת המשחק: בני סכנין נגד עירוני קריית שמונה – גביע הטוטו | מחזור 5

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא הערב (שבת, 20:30) למשחק אחרון בשלב הבתים בגביע הטוטו מול בני סכנין באיצטדיון 'דוחא' המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 3 (מספר 53 בשלט). כאמור, שתי הקבוצות איבדו לעלות סיכוי להעפיל לשלב חצי הגמר לאחר שהפועל חיפה סיימה ראשונה בבית, וכל שנותר להן הוא מאבקי מיקום על הדירוג הסופי ממנו יושפע המענק הכספי שתקבל כל קבוצה.

בתוך כך, חניכיו של עמיר נוסבאום יקוו לרשום לראשונה העונה ניצחון במשחק רשמי בו גם יוכלו ליטול חלק צמד הזרים החדשים. מנגד, הקבוצה מהמגזר שטרם רשמה נקודות בביתה תנסה לעשות זאת לראשונה על חשבון קריית שמונה שמצידה תקווה להנחיל לסכנין הפסד בית שני העונה מתוך שני משחקים.

בצד הכחול, הקבוצה תצא אחה"צ לסכנין כפי שעשתה במשחק חוץ בשבוע שעבר מול הפועל חיפה ולא כפי מנהגה במשחקי הליגה אז יוצאת לבית מלון בבוקר המשחק. כמו כן, בצוות המקצועי עבדו בימים האחרונים עם החלק הקדמי של הקבוצהב לאור העובדה שעד כה בשלושה משחקים כבשה שער אחד בלבד. מבחינה מקצועית, צמד שחקני הרכש החלוץ סטפן מילושביץ' והקשר איבדיו ביק אלכסנדרו סיימו לרצות השבוע את זמן הבידוד המחוייב בחוק והחלו להתאמן עם חבריהם החדשים ואף יוכלו ליטול חלק בהתמודדות הערב.

מנגד, חניכיו של שרון מימר התאכזבו קשות לנוכח העובדה שהפועל חיפה העפילה לשלב הבא לאחר שער ניצחון בדקה האחרונה דבר שסתם את הגולל על שאיפותיה של סכנין להתברג לשלב חצי גמר גביע הטוטו. במועדון ציינו כי לאור המצב שנוצר במפעל זו הזדמנות מצוינת להמשיך ולהריץ את ההרכב המסתמן של הקבוצה לעונה הנוכחית לקראת הליגה שתחל בעוד כשבועיים. מבחינה מקצועית, בסכנין עוקבים בדאגה אחר מצבו של החלוץ אנתוני וארן שנפצע בברכו באחד מאימוני הקבוצה השבוע ומחכים לתוצאות ה-MRI כשישנו חשש שמדובר בפציעה חמורה, כתוצאה מכך וארן לא ייקח חלק בהתמודדות הערב. פרט לכך לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא.

 

כתב: דור ביטון