,

לקראת המשחק: בני סכנין נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: בני סכנין נגד עירוני קריית שמונה

לאחר תוצאת התיקו הדרמתית באמצע השבוע שעבר תצא הערב (ראשון, 19:00 שידור ישיר בספורט 5 לייב) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה למשחק חוץ באיצטדיון 'דוחא' אצל בני סכנין.
חניכיו של קובי רפואה יודעים כי המשחק הערב עשוי להיות משחק ההזדמנות האחרונה בקרב שלהם על הכרטיס כניסה לפלייאוף העליון שכן ערב המחזור הפער עומד על 3 נקודות הפרש אך, לזכות האריות הכחולים עומד משחק חסר שיושלם ביום רביעי הקרוב 10.3.21 במשחק ביתי נגד מכבי פ"ת בקרב ישיר במידה והערב תחזור הקבוצה עם נקודות יקרות.

מנגד, הקבוצה החדשה של שרון מימר תגיע להתמודדות לאחר הניצחון הגדול מבחינתה על בית"ר ירושלים בחוץ ואף חשוב מכך, לראשונה מזה זמן רב עלו חניכיו מעל לקו האדום כבר במשחק הבכורה של מימר על הקווים. כמו כן , הקבוצה מהמגזר תנסה לקלקל ליריבתה את החלומות ואף חשוב מבחינתה לסבך קבוצה נוספת במאבקים כנגד הירידה אל הליגה הלאומית.

מאמן הקבוצה קובי רפואה התייחס אמש בכמה מילים לקראת המשחק הערב ואמר "אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה בו נרצה לשמר את היכולת שלנו מהמשחק האחרון ונקווה לחזור הביתה עם הנקודות"

בצד הכחול, במועדון היו שבעי רצון מאוד מהיכולת אותה הציגה הקבוצה במשחק האחרון כשדובר על אחד ממשחקים הטובים ביותר העונה אותם הציגו השחקנים כשרק חוסר ריכוז בסיום מנע ניצחון גדול שייכל לקרב את האריות הכחולים אל עבר המטרה הגדולה. במהלך הימים האחרונים , החמיא הצוות המקצועי לשחקנים על התצוגה וביקש מהם להמשיך באותה יכולת גם במשחקים הקרובים.
מבחינה מקצועית, השוער הראשון דז'וגאס ברטקוש ישוב אל בין הקורות לאחר שסיים לרצות את עונש ההרחקה שלו. יחד עם זאת, מי שייעדר הוא המגן השמאלי אמיר בן שמעון שירצה עונש השעייה בגין כרטיסים צהובים.

בצד של בני סכנין, היו חגיגות גדולות לאור הניצחון על היריבה המושבעת בית"ר ירושלים שגם פתח את הקדנציה של מאמנה החדש שרון מימר ברגל ימין ואף עלה את הקבוצה לחוף מבטחים אם כי עדיין נמצאת באזור הסכנה. במועדון החמיאו לשחקנים על משחק ההקרבה וניצול המצבים וכי הם מצפים מהם להמשכיות. אך , יחד עם זאת ביקרו את הדרך בה בית"ר ירושלים כמעט הצליחה להשוות בסיום לאחר יתרון מבטיח של 3-0 וכי צמד השערים שספגה הקבוצה היו קלים מידי. כמו כן, הורידו את השחקנים אל הקרקע מאחר וציינו בפניהם כי המשימה עוד לא קרובה לסיום.
מבחינה מקצועית, שוער הקבוצה מחמוד קנדיל שהוחלף עקב פגיעה בראשו יהיה כשיר למפגש הערב וצפוי לפתוח בין הקורות. בתוך כך, לא צפויים שינויים משמעותיים ב-11 אם בכלל. כשמאמן הקבוצה שרון מימר יחליט על כך לאחר האימון המסכם מאחר והשחקנים מתלוננים על רגישות עקב העומס.

 

כתב: דור ביטון