,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד עירוני 'ניר' רמת השרון

היום (שישי, 16:00) תתארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה באצטדיון גרונדמן אצל המארחת עירוני ׳ניר׳ רמת השרון במסגרת מחזור הנעילה של עונת 23/24 בליגה הלאומית.

כזכור, למשחק היום מגיעים חניכיו של ברדה לאחר ניצחון אדיר 5:0 על מכבי הרצליה בבית, ויותר חשוב מכך לאחר העפלה רשמית לליגת העל ואף הבטחת אליפות הליגה הלאומית כשנמצאת בפער של כ-4 נקודות בפסגת הטבלה.

מנגד, המארחת מרמת השרון מגיעה מהמקום השביעי בטבלה, כשתרצה לרשום ניצחון שני מתוך שניים מול מוליכת הטבלה בביתה, כשאת הראשון רשמה בסיבוב הראשון של העונה הסדירה בתוצאה הדרמטית 2:1, ותרצה לקחת את שלוש הנקודות בשאיפה לסיים את העונה במקום הכי גבוה בו יכולה.

בצד הצפוני, שי ברדה, שאמר בתחילת העונה כי ליגה עולים דרך ההגנה, רוצה לסיים את העונה בטעם מתוק, עם עוד ניצחון ואף לנסות לשמור על שער נקי במטרה לסיים את העונה כהגנה השנייה בטיבה בהיסטוריית הליגה הלאומית במתכונתה הנוכחית, שכן ספגה רק 22 שערים עד כה, כשהשלישית אחריה ברשימה ספגה כ-23 שערים.
לרשותו של המאמן שי ברדה, יעמוד סגל מלא לקראת ההתמודדות, שכן ייתן לו כאב ראש חיובי לקראת בחירת ההרכב הפותח, וכן אופציות לשתף שחקנים צעירים, ולתת מנוחה לשחקנים אחרים לקראת פגרת סיום העונה.

המשחק ישודר בשידור משולב (ערוץ הקיבוץ) בערוץ ספורט 5, לעוד פרטים עקבו אחרינו ברשתות החברתיות.

 

כתב: עוז בן שבת