,

לקראת המשחק: עירוני רמת השרון נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא הערב (חמישי, 19:30) למשחק חוץ ראשון לעונה במסגרת הליגה, כשתתארח באצטדיון 'גרונדמן' אצל עירוני רמת השרון, במטרה להשיג ניצחון ליגה שני ברציפות במסגרת המחזור השני של הליגה הלאומית.
שתי הקבוצות מגיעות להתמודדות הערב לאחר שרשמו ניצחונות בכורה במחזור הראשון. האריות הכחולים גברו במשחק ביתי על הפועל עכו, משער נהדר של אריאל שרצקי. מנגד, רמת השרון של ירון הוכנבוים גברה מצידה על מ.ס. כפר קאסם 3-0.
בתוך כך, שתי הקבוצות יצאו מהמחזור הראשון עם ראש מורם. אך, מצד חניכיו של שי ברדה ישנה מטרה ברורה והיא להמשיך באותה מגמה ולחזור צפונה עם שלוש נקודות.

בצד הכחול, מספרים על אווירה חיובית בחדר ההלבשה, כשהניצחון החדיר המון מוטיבציה לשחקנים, ובקבוצה מקווים לראות יכולת ועבודה טקטית כמו שהיה במשחק האחרון מול הפועל עכו.
מבחינה מקצועית ,מאמן הקבוצה שי ברדה ייאלץ להתמודד ככל הנראה עם שני חיסורים, הראשון הוא בדמותו של חלוץ הקבוצה מוחמד חטיב שנפצע באימון הקבוצה השבוע ונמצא בספק למפגש הערב. בנוסף, מגן הרכש עלא ג'עפר אינו נמצא בכושר משחק מאחר והחל בהכנה מאוחר ולכן יישאר מחוץ לסגל. פרט לכך, לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא.

כמו כן, המשחק הערב יועבר במלואו בשידור ישיר בערוץ 5 STARS אפיק 555 בשלט בהוט ואילו באפיק 59 בyes השידור ייחל מהשעה 19:15.

 

כתב: דניאל בוחניק