,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד עירוני 'ניר' רמת השרון

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (19:00) באצטדיון בנתניה את עירוני 'ניר' רמת השרון לקרב ישיר על טהרת הליגה הלאומית, ועל הזכות להעפיל לרבע גמר גביע המדינה 'ווינר'.

כאמור, האריות הכחולים ינסו לשוב אל המעמד לראשונה מזה 6 שנים בהם לא הצליחו להעפיל אל המעמד המכובד והודחו כבר בשלבים המוקדמים.
מנגד, חניכיו של ירון הוכנבוים ינסו לקלקל את התוכניות של יריבתם מהצפון ולפגום לה מעט מהעונה המתוקה שחווה עד כה , כשינסו בעצמם לשוב אל מעמד רבע הגמר לראשונה מזה כעשור (2013/2014).

בצד הכחול, במועדון דאגו ביומיים האחרונים להוריד את השחקנים אל הקרקע לאחר המהפך ההירואי על איחוד בני שפרעם, ואף הבהירו להם היטב, הצוות המקצועי וראשי המועדון, כי ישנו רצון עז להתקדם במפעל הגביע ככל הניתן ולהגיע כמה שיותר רחוק.

בתוך כך, מאמן הקבוצה שי ברדה דאג להצהיר כבר בסיום הניצחון על שפרעם כי הוא רואה במפעל הגביע חשיבות רבה ואינו מתכוון להגיע ולהעביר את הזמן כמאמר הקלישאה.

מבחינה מקצועית, לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל כמעט מלא לחלוטין, כשמי שנמצא בספק הוא אופיר בנבנישתי שקיבל מכה חזקה באוזנו במהלך הניצחון על בני שפרעם ולאחר המשחק פונה לבית החולים 'שיבא' בתל השומר לבדיקה במה שניראה כהחמרה במקום החתך באוזנו וכתוצאה מכך שיתופו הערב מוטל בספק.

מנגד, קבוצתו של ירון הוכנבוים נפרדה בחלון ההעברות מכמה שחקני מפתח ובראשם פיטר אוניקאצ'י שחתם בקריית שמונה. יחד עם זאת, הקבוצה ממשיכה בכושרה הטוב גם לאחר השינויים המשמעותיים והיא סופרת ארבעה משחקים ברציפות ללא הפסד מתוכם שני ניצחונות.

 

כתב: דניאל בוחניק

שתף: