,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד עירוני ניר רמת השרון

עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה תארח הערב (19:00, ספורט 5) את עירוני 'ניר' רמת השרון לקרב צמרת במסגרת המחזור ה-17 של הליגה הלאומית, באצטדיון נתניה.

כאמור, חניכיו של שי ברדה מגיעים להתמודדות לאחר הפסד ליגה להפועל עכו במחזור הקודם, אך באמצע השבוע החולף הביסו את באקה אל גרבייה במסגרת גביע המדינה ויקוו הערב לשוב אל מסלול הניצחונות גם במסגרת הליגה.

החבורה מהצפון מגיעה נחושה מתמיד למשחק הערב וזאת לאחר שבסיבוב הקודם הפסידו בדקה האחרונה לאותה רמה"ש ולא פחות חשוב מכך, שתי יריבותיה לצמרת בני יהודה ועירוני טבריה איבדו נקודות חשובות ביום שישי האחרון. כמו כן, בקבוצה יודעים כי ניצחון הערב ישיב את האריות הכחולים למקום הראשון בטבלה בייחוד לאור העובדה שבמחזור הבא יצפה לקבוצה משחק עונה מול בני יהודה.
בתוך כך, מבחינה מקצועית קפטן הקבוצה עאיד חבשי ישוב אל הסגל לאחר שבמשחק גביע המדינה ריצה את עונש ההרחקה שלו זכר לכרטיס האדום נגד הפועל עכו.

מנגד , קבוצתו של ירון הוכנבוים הממוקמת במקום החמישי בטבלה עם 25 נקודות והיא תרצה להפתיע פעם נוספת את חניכיו של שי ברדה ולשוב חזק מאוד אל מאבקי העלייה. כמו כן, במשחקה האחרוח הביסה במסגרת גביע המדינה בצורה בלתי רגילה ובתוצאה לא שגרתית של 7-0 את הפועל עפולה. במסגרת הליגה תרצה רמה"ש לשוב אף היא למסלול הניצחונות לאחר שבמשחק הליגה האחרון סיימה בתוצאת תיקו.
מבחינה מקצועית, מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים יקבל בחזרה את הקפטן שלו בן רייכרט לאחר שזה סיים לרצות את עונש ההרחקה.
בנוסף, מי שעשוי לערוך הופעת בכורה הוא רונן גרדשוב שהצטרף בהשאלה מבני יהודה במהלך הימים האחרונים.

 

כתב: נועם בן אבו