,

לקראת המשחק: הפועל רמת גן נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

היום(שישי, 15:00) תתארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה אצל הפועל רמת גן-גבעתיים, למשחק סופר חשוב במסגרת המחזור ה-26 של הליגה הלאומית.
למשחק זה מגיעות שתי הקבוצות הממוקמות במקומות שונים בטבלה, כשהמארחת מקווה לברוח עוד מתחתית הליגה, ואולי לטפס אל עבר הפליאוף העליון, והאורחת תנסה לקטוע רצף של שלושה משחקים ללא ניצחון ולבסס את מקומה בפסגת הליגה הלאומית.

בתוך כך, חניכיו של ברדה מגיעים למשחק זה כאשר הם נחושים לעצור את הרצף ללא ניצחונות ולהבטיח את עלייתה לליגת העל כמה שיותר מהר.
הקבוצה מהצפון, רשמה שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון כולל הפסד קריטי לעירוני טבריה ביום שלישי האחרון, משחק שהוקדם מהמחזור הבא, כשבשלושת משחקיה לא מצאה את הרשת אף לא פעם אחת, דבר שלפני כן קרה לה רק פעם אחת העונה.
במועדון הצפוני מדגישים לשחקנים את חשיבותו של משחק זה, שלא יהיה פשוט לנצח ומבינים את המשמעות של איבוד נקודות בפסגה הלוהטת והצפופה.
שכן מכבי יפו חזרה גם היא לתמונה לאור התקופה הרעה של שלושת המובילות.

מהצד השני, חניכיו של מנחם קורצקי, אקס קריית שמונה בעונה החולפת, מגיעים למשחק זה בכושר שיא, לאחר ניצחון אדיר 5-0 בבלומפילד על בני יהודה מפסגת הליגה.
המארחת ממוקמת במקום ה-12 בטבלת הליגה הלאומית ומקווה לרשום ניצחון שני ברצף על חשבונה של קריית שמונה ולטפס כמה שיותר גבוה בטבלה ואולי אפילו להגיע אל הפלייאוף העליון.

בצד המקצועי, לצידו של שי ברדה יעמוד סגל כמעט מלא ורחב כאשר קשר הקבוצה ג׳ורג׳ מנדז׳ק ייעדר זכר לפציעה שספג במשחק הקודם נגד עירוני טבריה.

 

כתב: עוז בן שבת