,

לקראת המשחק: הפועל רעננה נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: הפועל רעננה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הערב (19:00, שידור ישיר ספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) באצטדיון 'המושבה' אצל הפועל רעננה לקרב תחתית על שש נקודות. כאמור, קריית שמונה ניצבת במקום ה-11 בטבלה עם 18 נקודות במאזנה ואילו הפועל רעננה ניצבת מתחת לקו האדום במקום ה-13 עם 15 נקודות במאזנה כך שהפער בין השתיים עומד על שלוש נקודות בלבד.

במועדון מודעים היטב לחשיבות המשחק כשניצחון ירחיק את הקבוצה עד כדי שש נקודות מהקו האדום והפסד יוביל לשיוויון נקודות ולחץ גדול מאוד כך, שמדובר במשחק על עונה שלמה עבור שתי הקבוצות. בתוך כך, המשחק הקודם בסיבוב הראשון הסתיים בניצחון כחול 2:1, זה היה גם משחק הבכורה של קובי רפואה על הקווים.

בצד הכחול, הקבוצה יצאה הבוקר (רביעי) בשעות המוקדמות אל בית מלון במרכז הארץ שם היא תעביר את השעות עד למשחק. מבחינה מקצועית, מי שיערוך בכורה בסגל הקבוצה הוא המגן השמאלי שמואל שיימן שחתם ביום ראשון האחרון רשמית במועדון. בתוך כך, במועדון נעשים מאמצים רבים להכשיר להתמודדות את החלוץ מוחמד שכר והשוער הליטאי דז'וגאס ברטקוש. יחד עם זאת, מי שייעדר וככל הניראה גמר את העונה הוא הקשר ג'יימס אדניי שקרע את המיניסקוס במהלך המשחק נגד הפועל באר שבע.

בצד של הפועל רעננה, מודעים אף הם לחשיבות של המשחק הקרוב מבחינתם וסימנו אותו כמשחק שעשוי לשנות עבורם את כל העונה. בנוסף, במהלך הימים האחרונים קיים המאמן ניסו אביטן שיחות אישיות עם שחקניו על מנת להחדיר בהם אמונה וביטחון לקראת המשך הקרבות בתחתית הבוערת. מבחינה מקצועית, המגן עדי נמני ששב מהרחקה ישוב אל ההרכב הראשון על חשבונו של עמית כהן. בתוך כך, צמד שחקני הרכש החלוץ איליה סוריאנו והקשר ויטלי גנון עשויים להיכלל בסגל למשחק הערב, כשהחלטה צפויה להתקבל עד פתיחת המשחק.

 

כתב: דור ביטון