,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל רעננה

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל רעננה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (18:00, שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58) את הפועל רעננה למשחק תחתית סופר חשוב מבחינתה. כידוע , שבוע מלא תהפוכות עבר על הקבוצה עם חילופי המאמנים. האריות הכחולים יקוו לסדר לקובי רפואה ניצחון ראשון במשחק הבכורה שלו כמאמן הקבוצה ואף חשוב מכך לטפס מעל לקו האדום לראשונה מאז תחילת העונה ולצמק במעט את הפער שנוצר בטבלה.

כמיטב המסורת גם השבת קיבצנו במיוחד עבורכם כמה נקודות ששווה לשים אליהן לפני התמודדות המסקרנת: הנקודה הראשונה והמדאיגה ביותר מצביעה על כך שהפועל רעננה טרם הפסידה לקריית שמונה בביתה במסגרת ליגת "הבורסה לניירות ערך", כשהפעם האחרונה בה גברה המארחת על יריבתה הייתה אי שם בעונת 2007/08 משער ניצחון בדקה ה-90.
נקודה שנייה ומדאיגה אף היא לא פחות מהראשונה מראה כי חניכיו של רפואה ניצחו בחמשת משמונה המפגשים האחרונים בין הקבוצות (בכלל המסגרות) ושלושת הנותרים הסתיימו ללא הכרעה. יחד עם זאת, העונה הנוכחית הפועל רעננה טרם צברה ולו נקודה אחת כקבוצת חוץ ויתרה מכך, ניצחה רק במשחק אחד מעשרת משחקי החוץ האחרונים שלה.

בצד הכחול, במועדון הצפוני רוצים מאוד לרשום ניצחון בית שני ברציפות ולעלות מעל לקו האדום כבר במשחק הבכורה של קובי רפואה, דבר אשר ייתן רוח גבית גדולה מאוד עבור חניכיו להמשך הליגה. מבחינה מקצועית, המגן השמאלי אמיר בן שמעון שב מההרחקה והוא יכלל בסגל הקבוצה למשחק הערב. זאת בניגוד לפרסומים כאלו ואחרים באתרים הארציים כי אינו רשאי לשחק, בהנהלת המועדון בדקו את העניין לעומק והתבשרו כי בן שמעון רשאי לשחק. כמו כן, הקשר הקוסטה ריקני ג'ון רואיז סובל מפציעה קלה אשר מפריעה לו להתאמן באופן סדיר והוא צפוי להיעדר מהסגל. בנוסף, המגן השמאלי גל שיש ייעדר אף הוא עקב הפציעה בצלעות ממנה סובל.

מנגד, היריבה מהשרון הפועל רעננה תקווה לקלל למאמנה החדש של קובי רפואה את הופעת הבכורה שלו ואף להותיר את קבוצתו מתחת לקו האדום על חשבונם. מבחינה מקצועית, מאמן הקבוצה מנחם קורצקי לא מתכנן שינויים גדולים בהרכב הראשון איתו פתח במשחק האחרון, כשעל הפרק ייתכן ויתבצע שינוי אחד והוא הכללתו של הקשר הותיק בן בינמין על חשבון אחד משלושת הקשרים שפתחו, ההחלטה תתקבל בסמוך לשריקת הפתיחה.

 

כתב: דור ביטון