,

לקראת המשחק: הפועל נוף הגליל נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא היום (חמישי, 19:30) למשחק חוץ במסגרת המחזור השישי בליגה הלאומית, כשתתארח באצטדיון 'גרין' בנוף הגליל אצל הקבוצה המקומית. האריות הכחולים יקוו להשיג ניצחון ליגה רביעי ברציפות ולהמשיך לבסס את מעמדם בפסגת הטבלה. כאמור, ערב המחזור הקבוצה מוליכה את הטבלה כשבמאזנה 12 נקודות מתוך 15 אפשריות.

בתוך כך, חניכיו של שי ברדה מגיעים במומנטום מצוין מבחינתם ויקוו להמשיך בו גם המחזור ולחזור עם נקודות הביתה, כמו כן, במסגרת הליגה הלאומית מעולם לא השכילה קריית שמונה לנצח את הפועל נוף הגליל במגרשה. בנוסף, עבור שתי הקבוצות מדובר במפגש שני לעונה כשכן במשחק הקודם במסגרת גביע הטוטו שנערך אף הוא באצטדיון 'גרין' נפרדו הקבוצות בתוצאת תיקו מאופס.
מנגד, הפועל נוף הגליל מגיעה אף היא במומנטום טוב להתמודדות הערב שכן רשמה הפסד בודד מתחילת העונה והיא ניצבת במקום החמישי עם 10 נקודות.

מבחינה מקצועית, הצוות המקצועי יהנה הערב מסגל מלא דבר אשר גורם לכאב ראש חיובי למאמן הקבוצה שי ברדה.
חשוב לציין שהמשחק לא יועבר בשידור ישיר והוא יועבר בערוץ 5 לייב בשידור משולב (ערוץ הקיבוץ) עם יתר משחקי הליגה הלאומית. במועדון מקווים כי קהל רב יגיע לתמוך בקבוצה לאור היום והשעה הנוחים והעובדה שהקבוצה פתחה את העונה בצורה יוצאת מן הכלל.

לעוד מספר עדכונים מוזמנים לחפש אותנו בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם I.k.s.8
וכמובן באתר הרשמי של הקבוצה.

 

כתב: דניאל בוחניק