,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל נוף הגליל

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (19:00) את מוליכת ליגת "הבורסה לניירות ערך" הפועל נוף הגליל במסגרת המחזור הרביעי, המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 5 לייב (ערוץ 58 בשלט). מי שתנהל את ההתמודדות היא לא אחרת מאשר השופטת הטרנסג'נדרית הראשונה בעולם ספיר ברמן.

בתוך כך, האריות הכחולים מגיעים להתמודדות לאחר שרשמו צמד הפסדים רצופים מתוך שלושת מחזורי הפתיחה, בידיעה כי מהמשחק הערב הם חייבים לצאת עם מלוא הנקודות על מנת להתחיל ולצמצם פערים שנוצרו ולא להמשיך להסתבך בתחתית הטבלה. ערב המחזור הקבוצה מדורגת במקום ה-13 עם נקודה אחת בלבד.

מנגד, הפועל נוף הגליל הסנסציה של העונה עד כה בליגה מגיעה למפגש ממרומי הטבלה שבמאזנה 7 נקודות מתוך 9 אפשריות ולאחר שרשמה בשני המחזורים האחרונים שתי ניצחונות מרשימים למדי. הקבוצה של ירון הוכנבוים תנסה להמשיך להריח אוויר פסגות ועל הדרך להנחיל הפסד נוסף ליריבתה.

מאמן הקבוצה עמיר נוסבאום התייחס ביום חמישי האחרון למשחק הקרוב במספר מילים כשאמר "מגיעים למשחק בית מאוד מאוד חשוב, בטח לאחר הפסד מאוד כואב בדקות האחרונות. אנחנו מאוד רוצים את הניצחון הזה אני מאמין שהניצחון הזה יעזור לנו בהמשך הדרך בטח לביטחון של השחקנים. יש פה קבוצה טובה, המטרה שלי במשחק הקרוב היא להשיג את הניצחון בכל מחיר, יותר כדורגל פחות כדורגל אבל להראות משהו אחר על המגרש."

בצד הכחול, לאחר ההפסד הכואב במחזור האחרון הלך הרוח במועדון בימים האחרונים גם בקרב אנשי המועדון, הצוות המקצועי ושחקני הקבוצה היה שבמשחק הקרוב פחות משנה הדרך אלא רק דבר אחד והוא לצאת עם שלושת הנקודות הכל כך חשובות. כמו כן, שחקני הקבוצה והצוות המקצועי מגיעים להתמודדות הערב סופר דרוכים לאור התוצאות שהושגו בשלושת המחזורים הראשונים בידיעה כי מהמשחק הקרוב עושים הכל לצאת לדרך חדשה בכל מחיר.
בתוך כך, מבחינה מקצועית הקבוצה תחסר את המגן השמאלי זיו מורגן שמתח את השריר וייעדר מספר ימים מכך נובע שהמגן לא ייכלל בסגל הקבוצה הערב. כמו כן, החלוץ מורגן פרייר שספג שתי כרטיסים אדומים ישירים מפתיחת העונה יחמיץ גם את התמודדות הקרובה ויחזור לסגל הקבוצה רק במחזור הבא. אם לא די בכך, הקשר סמואל בראון מתקשה להחלים מהפציעה וימשיך להיעדר. יחד עם זאת, החלוץ מוחמד שכר שקרע את השריר ברגלו במחזור הפתיחה נמצא בספק וייתכן כי הוא יטול חלק במפגש.

מנגד, הקבוצה מנוף הגליל מגיעה עם מצברוח מרומם למדי לאחר פתיחת העונה הבלתי צפויה שלה והיא תעשה הכל על מנת להמשיך בה ולהמשיך להפתיע את כל חובבי הכדורגל בישראל. במועדון הבהירו לאורך כל השבוע האחרון מסר אחד חד וברור כי זו רק ההתחלה והם לא עשו כלום וברגע אחד הם עלולים לאבד את כל הפתיחה הטובה ומכך ביקשו מכלל שחקני הקבוצה להישאר עם רגליים על הקרקע. בתוך כך, מבחינה מקצועית הקבוצה תחסר את הבלם דולב אזולאי שסובל מזיהום בגופו דבר אשר אינו מאפשר לו לערוך פעילות ספורטיבית בשבוע האחרון. בנוסף, הקשר האחורי דניאל סלומון סובל מפציעה והוא ייעדר בתקופה הקרובה וכמובן שהמשחק הערב. יחד עם זאת, הבלם החדש גוטייר טומלין יערוך בכורה בקבוצה וייתכן שאף ייפתח בהרכב.
כמו כן, מי שנמצא בכושר מצוין וימשיך לקבל את הקרדיט בחוד הוא החלוץ הצעיר סתיו נחמני שמצא את הרשת פעמיים בשלושת מחזורי הפתיחה.

 

כתב: דור ביטון