,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל נוף הגליל

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תערוך הערב (ראשון, 20:00) את משחק הפרידה שלה מאיצטדיונה הביתי לעונה הנוכחית כשתארח לקרב חשוב מאוד את הפועל נוף הגליל במה שיהיה למשחק הבית האחרון לעונת המשחקים 2021/2022. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 5 לייב החל מהשעה 19:50.

כאמור, מדובר במשחק סופר חשוב עבור שתי הקבוצות כשמצד אחד חניכיו של סלובודאן דראפיץ' מגיעים להתמודדות מהמקום הראשון בפלייאוף התחתון כשבמאזנם 43 נקודות, ארבע נקודות יתרון על פני הפועל חדרה שניצבת במקום השני. בקבוצה יודעים כי ניצחון יבטיח באופן סופי את המקום הראשון המקנה מענק כספי לא מבוטל וזאת מאחר ובסיום המשחק יוותר משחק אחד לתום העונה באופן רשמי.

מנגד, חניכיו של שי ברדה מגיעים להתמודדות מהמקום האחרון בליגה כשבמאזנם 24 נקודות בלבד והם יודעים כי כל תוצאה פרט לניצחון תוריד אותם כבר הערב באופן רשמי אל הליגה הלאומית מאחר והקבוצה נמצאת במרחק של שלוש נקודות מחוף מבטחים והפרש שערים גרוע משמעותית מהפועל ירושלים שניצבת מעל ל-ו האדום עם 27 נקודות.

בצד הכחול, במועדון מקווים כי לאור העובדה שמדובר במשחק האחרון של הקבוצה העונה לעיני הקהל הביתי, יגיע קהל רב שיבוא לדחוף את האריות הכחולים בדרך להבטחת המקום הראשון וכמובן להודות לשחקני הקבוצה על עונה נהדרת. בתוך כך, בקרב ראשי הקבוצה ישנו רצון רב להבטיח כבר הערב באופן סופי את המקום הראשון בפלייאוף , דבר שעשוי לתת מוטיבציה לקראת העונה הבאה. הפעם האחרונה בה סיימה הקבוצה בראשות הפלייאוף הייתה לפני כארבע עונות.
מבחינה מקצועית, למאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ' ישנו פעם נוספת כאב ראש חיובי לאור העובדה כי לזכותו יעמוד סגל מלא לחלוטין וזאת גם לאור היכולת הטובה אותה מציגים שחקניו בשבועות האחרונים.

בצד של השכנה הצפונית מנוף הגליל, ישנו מתח רב מאוד לקראת ההתמודדות שכן הם יודעים כי כל תוצאה פרט לניצחון הם ירדו לליגה הלאומית באופן רשמי כבר בתום המשחק.
ראשי הקבוצה ניסו במהלך כל השבוע האחרון לדרבן את השחקנים וכי להזכיר להם שהמאבק טרם הוכרע וכל עוד יש סיכוי ולו הקטן ביותר הם מצפים מהם להאמין ולעשות את העבודה שלהם ואחר כך להסתכל על היריבות לירידה.
בהנהלת נוף הגליל הגדירו את המשחק כבעל 6 נקודות מאחר ושתי היריבות הנוספות ייפגשו ביניהן, הם מאמינים כי ניצחון הערב והסיכוי שלהם להישאר בליגה יהיה גבוה מאוד.
מבחינה מקצועית, לרשותו של שי ברדה יעמוד סגל מלא לחלוטין, כשמי שישוב אל הסגל הוא קפטן הקבוצה יבגני ברקמן שסיים לרצות עונש השעייה בגין כרטיסים צהובים וישוב אל הסגל ואף להרכב הראשון.

 

כתב: דור ביטון