,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל נוף הגליל

עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה תארח הערב (16:00, באצטדיון בנתניה) את הפועל נוף הגליל, למשחק סופר חשוב, אותו היא תקווה לסיים עם מלוא הנקודות והשמירה על מקומה בפסגת הטבלה, כאמור המשחק ייערך במסגרת המחזור ה-33 של הליגה הלאומית.

כאמור, האריות הכחולים מגיעים להתמודדות כשהם ניצבים במקום הראשון בטבלה במרחק של שתי נקודות מהמקום השני ולא פחות חשוב מכך במרחק של ארבע נקודות מהמקום השלישי ממנו נשארים ליגה בתום העונה, עד לסיום העונה נותרו כחמישה מחזורים כולל המפגש הערב. כמו כן, במועדון יודעים שמדובר באחד ממשחקי המפתח הגדולים ביותר בפלייאוף הנוכחי אם לא הגדול שבהם, מאחר כשבמקביל בני יהודה (מקום שני) תפגוש את עירוני טבריה (מקום שלישי) כך, שתוצאה טובה עשויה להגדיל את הפער במעלה הטבלה ואף לקרב את הקבוצה אל השגת המטרה שלה מתחילת העונה. זאת כאמור, שלושה ימים בלבד לפני שחניכיו של שי ברדה ייפגשו למשחק על 'שש נקודות' את עירוני טבריה.

מנגד, הפועל נוף הגליל מגיעה בכושר נפלא מבחינתה, כשהיא סופרת שלושה ניצחונות ליגה ברציפות, רצף שקיבע את קבוצתו של מוטי איווניר במקום הרביעי בטבלה. יחד עם זאת, אל המשחק הקרוב תגיע היריבה הצפונית לאחר שהובסה בחצי גמר גביע המדינה לפני כ-72 שעות בלבד ותנסה להתאושש על חשבון קריית שמונה לה טרם הפסידה העונה בשלושת המפגשים הקודמים ביניהן (שתי ניצחונות ותוצאת תיקו).

בצד הכחול, דירבנו לאורך כל השבוע האחרון את השחקנים לקראת המשחק החשוב כשעיקר המסר שמועבר לשחקנים הוא כפי שהיה לפני המפגש מול הפועל אום אל פאחם, 'נקמה ספורטיבית'. במועדון מודיעים לכך שטרם ניצחו את הפועל נוף הגליל וכתוצאה מכך לא מקלים ראש כלל ביריבה למרות ההדחה שלה באמצע השבוע מגביע המדינה. בנוסף, המועדון רואה בשבוע זה שבוע קריטי במאבקי העלייה וכתוצאה מכך הדגישו בפני השחקנים את החשיבות להישאר עם רגליים על הקרקע וכי מצפים מהם לריכוז ומשמעת טקטית עד להשלמת המשימה.
בתוך כך, מבחינה מקצועית, למאמן הקבוצה שי ברדה צפוי כאב ראש חיובי בנוגע להרכב ולסגל הקבוצה במשחק הקרוב מאחר ולרשותו יעמוד סגל מלא לחלוטין.

בצד של הפועל נוף הגליל, היריבה מגיעה למשחק כשלושה ימים בלבד לאחר הדחתם מגביע המדינה ׳ווינר, לאחר הפסד 3-0 למכבי פתח תקווה בשלב חצי הגמר אך, הצוות המקצועי הדגיש בפני השחקנים כי למרות ההדחה הם מצפים מהם לשוב אל המסלול כבר במחזור הקרוב ומבחינתם העונה טרם נגמרה, והרצון הוא לסיים את העונה בליגה בצורה הטובה ביותר וחשוב מכך לשמור על רצף הניצחונות הנוכחי הארוך ביותר בליגה.
בנוסף, חניכיו של מוטי איווניר מודיעים לעובדה שמדובר במשחק חשוב עבור חניכיו של שי ברדה כך, שהם ירצו להראות ספורטיביות מלאה והבהירו כי יבואו במלוא הרצינות והמוטיבציה.
כמו כן, מבחינה מקצועית לרשות הצוות המקצועי יעמדו כלל שחקני הקבוצה.

המשחק יועבר בשידור מלא בערוץ SPORT 5 LIVE, לעוד עדכונים עקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם הרשמיים.

 

כתב: עוז בן שבת