,

לקראת המשחק: מכבי נתניה נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: מכבי נתניה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא הערב למשחק חוץ שלישי לעונה בליגה, ותנסה לשמור על מאזן מושלם מחוץ לביתה. אך, כדי שזה יקרה היא תצטרך לגבור על מכבי נתניה (20:00, שידור ישיר בספורט 2 אפיק 52 בשלט) גם לה מאזן מושלם עד כה במשחקים אותם אירחה בביתה.

מאמן הקבוצה קובי רפואה התייחס אמש בכמה מילים לקראת המשחק הערב ואמר "אנחנו מגיעים למשחק מול קבוצה איכותית, מאומנת עם התקפה טובה שכולם ראו את היכולות שלה בליגה. הליגה העונה שוויונית ואין משחקים קלים. יחד עם זאת, וכמו בכל משחק יש לנו את המטרות שלנו ונעבוד קשה כדי לנסות לעמוד בהן ולצאת מהמשחק עם תוצאה טובה".

בצד של האריות הכחולים, הקבוצה יצאה הבוקר (ראשון) בשעות המוקדמות אל בית מלון במרכז הארץ בו היא שוהה עד ליציאה אל המגרש. בתוך כך, ביום שישי לאחר אימון הבוקר פינקו אנשי המועדון את הצוות המקצועי והשחקנים בארוחת בוקר מפנקת, דבר אשר מוסיף רבות למרקם הקבוצתי העונה. כמו כן, במועדון הזכירו שוב ושוב את המילה המשכיות וכי בלי זה כל רצף הניצחונות לא שווה הרבה בעונה בה כל הליגה צפופה מאוד.

בצד של היהלומים מנתניה, מגיעים להתמודדות הערב עם מצברוח מעט שפוף לאחר התבוסה הקשה במחזור האחרון למ.ס. אשדוד. בצוות המקצועי של הקבוצה עבדו במהלך הימים האחרונים בעיקר על הפן המנטלי ועל הרמת השחקנים לקראת המשחק מול חניכיו של קובי רפואה וכי עליהם לשנות את הרושם הרע שהותירו מהמחזור האחקון וזאת לאחר פתיחת עונה הטובה של הקבוצה לה את ההתקפה הפורייה בליגה עד כה.
מבחינה מקצועית, מאמן הקבוצה ריימונד אטפלד ייחסר את גבי קניקובסקי המורחק כשאת מקומו עשוי למלא אלעד שחף שטרם קיבל יותר מידי הזדמנויות עד כה. בנוסף, הבלם ההולנדי קליאן ואן דר קאפ התאושש מהמחלה שגרמה לו להיעדר מהמשחק באשדוד והוא ישוב אל ההרכב הפותח על חשבונו של הבלם הנורבגי אקינסולה אקיניימי שלא מצליח להתאקלם בקבוצה בשלב זה.

 

כתב: דור ביטון