,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי נתניה

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי נתניה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח אחר הצהריים (15:00, שידור ישיר בספורט 4 ערוץ 54) בביתה את מכבי נתניה למשחק על 'שש נקודות' כמאמר הקלישאה, כל קבוצה מסיבותיה היא האחת נלחמת על חייה בליגה והשנייה מחפשת את הדרך להשתחל לפלייאוף העליון ברגע האחרון.

כאמור, זהו משחק הבית האחרון של האריות הכחולים במסגרת העונה הסדירה כשהפעם הבאה שהקבוצה תארח משחק ביתי תהייה במסגרת הפלייאוף התחתון. כמו כן, חניכיו של קובי רפואה מגיעים להתמודדות במומנטום שלילי ביותר כשהם סוחבים רצף של תשעה משחקים ללא ניצחון, ושלושה הפסדים רצופים כשהפער מהקו האדום עומד על נקודה אחת בלבד. מנגד, חניכיהם של דראפיץ' את ברדה מגיעים להתמודדות לאחר שצברו ארבע נקודות מתוך השש האחרונות וכשהם יודעים כי רק ניצחון יותיר להם סיכוי להיכנס אל הפלייאוף העליון ברגע האחרון. בתוך כך, בפעמיים האחרונות שהקבוצה מעיר היהלומים הגיעה להתארח בצפון היא יצאה מנוצחת. אך, כאמור במשחק הראשון ביניהן העונה בליגה הייתה זו נתניה שגברה 1-0 על קריית שמונה.

בצד הכחול, ניסו להרים את השחקנים במהלך השבוע האחרון לאטר ההפסד הכואב במחזור האחרון למכבי ת״א בייחוד לאור העובדה שעד הדקה ה-75 הקבוצה עמדה בצורה נהדרת מול האלופה. בתוך כך, ביום רביעי יצאה כלל הקבוצה יחד עם הצוות המקצועי וההנהלה ליום גיבוש שכלל טיול טרקטורונים על גדות הבניאס שהוכן על ידי צוות 'מסע באיזי' ולאחר מכן המשיכו לארוחה משותפת.

מבחינה מקצועית, לקובי רפואה צפוי כאב ראש לא קטן בכלל בנוגע למשחק הקרוב זאת עקב מכת הפציעות הגדולה שפקדה את הקבוצה, יואל אבוחצירה ומאליק פוסטר ייעדרו בוודאות והם יצטרפו אל ג'יימס אדניי שממשיך להחלים מפציעתו. כאמור, אבוחצירה סובל מקרע ברצועה הצולבת והוא גמר את העונה, לעומתו פוסטר נפצע באימון הקבוצה ביום חמישי והוא צפוי להיות כשיר בשבוע הבא. בנוסף, הקשר איסמעיל ריאן נמצא בספק גדול אף הוא מאחר וטרם התאושש לחלוטין מהפציעה ממנה סבל.

בצד הצהוב של מכבי נתניה, הבהירו לשחקנים כי זהו משחק ההזדמנות האחרונה מבחינתם על כרטיס כניסה לפלייאוף העליון, והם ינסו לצאת על מלוא הנקודות ועל הדרך להמשיך ולסבך את יריבתם בתחתית הבוערת. כמו כן, הקבוצה יצאה אמש (שישי) לאחר האימון המסכם אל בית מלון באזור בו היא שוהה עד ליציאתה אל האצטדיון. מבחינה מקצועית, מי שייעדר בוודאות הוא הקשר רועי קהת שיושב שבעה על מות אחותו הקטנה, מכאן נאחל לקהת אקס קריית שמונה תנחומים גדולים משתתפים בצערך ובצער המשפחה שלא תדעו עוד צער. לעומת זאת, הבלם טים הויבאך שהיה חולה כל השבוע הבריא והוא צפוי לפתוח על הספסל. בנוסף, הקשר ניקו אולסק החלים מפציעתו והוא יכלל בסגל ואף עשוי לעלות בהרכב הפותח.

 

כתב: דור ביטון