,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד סקציה נס ציונה

עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה תנעל הערב את העונה הסדירה בליגה הלאומית, כשרגע לפני פתיחת הפלייאוף בשבוע הבא, היא תארח הערב באצטדיון בנתניה (16:00) את סקציה נס ציונה, במסגרת המחזור ה-30 והאחרון.

כאמור, התמודדות הקרובה תפגיש את שתי הקבוצות שנשרו אשתקד מליגת העל אך, רגע לפני תום העונה לכל אחת מן השתיים מטרות שונות בתכלית.
האחת נמצאת במקום השני בטבלה ובמאבקי העלייה לליגת העל והיא תקווה לכל הפחות לשמור על סטטוס קוו מבחינת פער הנקודות מהמקום השלישי ואף תקווה להגדילו לפני הפלייאוף.
ואילו מנגד, השנייה נמצאת עמוק במאבקים כנגד הירידה שערב המחזור היא ממוקמת במקום ה-14 שמוליך למשחקי המבחן מול נציגת ליגה א' על הזכות לשחק בליגה הלאומית בעונה הבאה.

בצד הכחול, חניכיו של שי ברדה מגיעים לאחר הניצחון החשוב מאוד נגד מכבי הרצליה, שהבטיח לכל הפחות את המקום השני בתום העונה הסדירה.
בתוך כך , במועדון רואים את המשחק האחרון כנקודת מפנה לאור היכולת והתוצאה שתוביל את הקבוצה לדרך חדשה בדיוק במאני טיים ומקווים כי המשבר והתקופה הפחות טובה השאירו מאחור. כמו כן, דבר נוסף שהוביל להרבה תחושות טובות וחיוכי היה מכיוונו של מלך שערי הקבוצה העונה סטפן אלפרדו שחזר לכבוש במחזור האחרון.
יחד עם זאת, במועדון מבהירים כי דאגו להוריד את השחקנים אל הקרקע ובשלב הזה של העונה כל משחק הוא כמו "גמר גביע" וכל משחק חשוב מקודמו ועד שלא תובטח העלייה אין מה לחגוג.

מבחינה המקצועית, לשי ברדה מחכה כאב ראש חיובי מבחינת ההרכב והסגל שלרשותו יעמוד סגל כמעט מלא לחלוטין, כשהיחיד שייעדר הוא הקשר אופיר בנבנישתי שירצה עונש השעייה בגין צבירת חמישה כרטיסים צהובים.

בצד של הסקציה, הקבוצה מגיעה בתקופה פחות טובה לאחר הפסד נוסף שהוביל לרצף של ניצחון בודד בחמשת משחקייה האחרונים, בהם גם ספגה בממוצע מעל 2 שערים למשחק, דבר שמדאיג מאוד את מאמן הקבוצה יובל נעים. במועדון הכתום, דאגו להבהיר לשחקנים כי כל נקודה חשובה במאבקי ההישרדות והמטרה היא לסיים את העונה במקום ה-13 ומעלה על מנת לא להיקלע למשחקי המבחן או ירידת ליגה ישירה.

המשחק יועבר בשידור מלא בערוץ 5 STARS, לפרטים נוספים עקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם הרשמיים של המועדון.

 

כתב: עוז בן שבת