,

לקראת המשחק: סקציה נס ציונה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תנעל הערב (שני, 19:00) את הסיבוב הראשון בליגה הלאומית כשתתארח אצל סקציה נס ציונה, לקרב היורדות אשתקד מליגת העל.

כאמור, השתיים מגיעות להתמודדות הערב במצב שונה לחלוטין כשהאריות הכחולים מגיעים ממרומי פסגת הטבלה וירצו לחבר ניצחון שני ברציפות ולסיים את הסיבוב בטעם מתוק, ולא פחות חשוב מכך עם הפרש של שלוש נקודות לאחר שבני יהודה ועירוני טבריה הדולקות אחריהם בטבלה, מעדו ביום שישי האחרון במשחק שנעל עבורן את הסיבוב.

מנגד, חניכיו החדשים של יובל נעים שקועים עמוק בתחתית במקום ה-15 הלפני אחרון בטבלה, כשהמאמן יערוך הופעת בכורה על הקווים וינסה לרשום ניצחון ראשון כבר במשחקו הראשון במועדון.

בנושא אחר, ראוי לציין את המחווה היוצאת מן הכלל של הנהלת מועדון סקציה נס ציונה שהורה על כך שכל אוהד כחול (קריית שמונה) יוכל להיכנס בחינם למשחק זאת בכפוף להצגת ת.ז. שמראה על כך שמדובר בתושב קריית שמונה וזאת לאור הפינוי המתמשך בעקבות המלחמה.

בצד הכחול , היו שבעי רצון למדי מכך שהצליחו לעצור את רצף ההפסדים ולשוב אל מסלול הניצחונות. כשלא פחות חשוב מכך, הקבוצה שבה להציג משחק כדורגל שוטף , אטרקטיבי עם ניצול מצבים מצוין כפי שאפיין אותה לפני הפגרה שעצרה את המשחקים. בתוך כך, לאורך השבוע האחרון דאגו להבהיר בצוות המקצועי את החשיבות של המשחק הערב וכמה חשוב לסיים את הסיבוב ברגל ימין.
מבחינה מקצועית, לרשותו של שי ברדה יעמוד סגל מלא לחלוטין כשלמאמן ישנו כאב ראש חיובי.

בצד הכתום של סקציה נס ציונה, מינו בשבוע החולף את יובל נעים למאמן הקבוצה, זאת לאחר שבמשחקים האחרונים מי שהדריך את הקבוצה היה עוזר המאמן עמי טיאר. בסקציה ישנה אכזבה גדולה מיכולת הקבוצה וזאת לאור העובדה כי בסגל נמצאים שחקנים ותיקים ומנוסים שלא מוכיחים את עצמם עד כה העונה. בצוות המקצועי החדש הבהירו לשחקנים כי מבחינתם לכל אחד יש הזדמנות להוכיח את עצמו עד חלון העברות של ינואר כך שהערב יהיה זה אחד ההזדמנויות הראשונות והאחרונות להרשים את מאמנם החדש ועל הדרך לנסות לרשום הפתעה גדולה מבחינתם העונה ולגבור על המוליכה.

 

כתב: דור ביטון