,

לקראת המשחק: מכבי נתניה נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: מכבי נתניה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הערב  (19:45, שידור ישיר ספורט 3 ערוץ 53 בשלט) אצל מכבי נתניה מהמקום התשיעי בטבלה, במסגרת המחזור ה-12 בליגת "הבורסה לניירות ערך". חניכיו של קובי רפואה מגיעים להתמודדות במומנטום שלילי עם שלושה הפסדים ברציפות ויקוו לעצור את כדור השלג ולחזור עם נקודות על מנת לסיים את הסיבוב הראשון עם אופטימיות לקראת הסיבוב השני שיחל בשבוע הבא.

מנגד, היהלומים מגיעים להתמודדות לאחר שגברו לפני כשלושה ימים על הפועל חיפה וזאת אף על פי ששחקניהם של דראפיץ' את ברדה היו בעשרה שחקנים במשך מרבית שלבי המשחק. כעת, לאחר שדשדשה היריבה בתחתית היא קפצה ישירות למרכז הטבלה ותנסה לקלקל לאריות הכחולים את היציאה לדרך חדשה ולהשאירה מתחת לקו האדום.

בצד הכחול , הקבוצה כמנהגה יצאה הבוקר, בשעות המוקדמות אל בית מלון בנתניה שם היא שוהה עד לפתיחת המשחק. מבחינה מקצועית, רפואה ייאלץ להסתדר ללא המגן הימני גל שיש שטרם החלים לחלוטין מהשבר בצלעות זאת על אף שחזר לאימונים סדירים. כמו כן, צמד הקשרים הצעירים עדן קארצב ושי גולן ייחסרו אף הם עקב הכרטיס האדום אותו ספגו במהלך ההפסד בשבת האחרונה למכבי ת"א.

בצד הצהוב של מכבי נתניה, לא מקלים ראש באריות הכחולים וייערכו שלא כמנהגם אימון היום בבוקר לאחריו יקבלו השחקנים מנוחה קלה שלאחריה יצאו אל המשחק. מבחינה מקצועית, דראפיץ' את ברדה ייאלצו להסתדר ללא אביב אברהם המורחק כשאת מקומו יתפוס יחמיר היקה האלבני. שינוי נוסף צפוי להתרחש בעמדת החלוץ כשפאטוס בצ'יארי שכבש צמד בשבת ישוב אל הרכב על חשבונו של גיא מלמד.

 

כתב: דור ביטון