,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי פתח תקווה

רגע לפני שליגת "הבורסה לניירות ערך" לעונת 2021/2022 תצא לדרך בשבוע הבא , תפגוש הערב (19:00, שידור ישיר בספורט 5 stars) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה את מכבי פ"ת למשחקי הדירוג במסגרת גביע הטוטו. השתיים תתמודדנה על המקום ה-11 שמי שתנצח תזכה למענק כספי מעט גבוה יותר מהשנייה. בתוך כך, במשחקי הדירוג חייבת להתבצע הכרעה כך שאם בתום 90 דקות של התמודדות המשחק יסתיים בתוצאה מאוזנת ייגשו שתי הקבוצות לדו קרב ישיר מהנקודה הלבנה ללא הארכה.

מאמן הקבוצה עמיר נוסבאום התייחס אמש (שישי) בכמה מילים להתמודדות הערב כשאמר "אין ספק שאחרי הניצחון במחזור האחרון בגביע הטוטו נרצה להמשיך במומנטום טוב בטח בבית שלנו. זה המשחק האחרון לפני שנפתחת הליגה ותמיד טוב להגיע לליגה בהרגשה טובה כך שיהיה חשוב לנו להיראות טוב.
יש לנו שחקנים שהצטרפו רק לא מזמן, חלקם ממש לאחרונה והמשחק הזה חשוב גם בהיבט של ההתחברות והשילוב שלהם במערך של הקבוצה. למרות מגבלות התו הירוק ועל אף שמדובר במשחק דירוג אני כן רוצה לקרוא לקהל שלנו להגיע ויחד עם זאת קורא לכולם להשמע להנחיות משרד הבריאות ולשמור על עצמם".

בצד הכחול, רוצים מאוד לחבר ניצחון שני ברציפות רגע לפני פתיחת העונה דבר שיוסיף המון לביטחון של שחקני הקבוצה. בתוך כך, במועדון הביעו שביעות רצון גדולה מאוד לנוכח המהפך ההירואי בשבוע שעבר נגד בני סכנין כשאמרו "הדבר מעיד על הלב הענק שיש לשחקני הקבוצה ועל אופי חזק מאוד". כמו כן, אמש (שישי) לאחר האימון המסכם זכו הצוות המקצועי, והשחקנים לההפתעה בדמותה של ארוחת צהריים בנוסח מרוקאי.
מבחינה מקצועית, הקבוצה תחסר הערב את עאיד חבשי שייעדר עקב כרטיסים צהובים. בנוסף מי שימשיך להיעדר הוא המגן השמאלי זיו מורגן שטרם חזר לכשירות לאחר הפציעה ממנה סבל. לעומת זאת, הקשר האחורי הצעיר נדב נידם שהצטרף בתחילת השבוע בהשאלה ממכבי ת"א ייכלל בסגל הקבוצה לראשונה העונה. כמו כן, צמד הזרים החדשים שערכו בשבוע שעבר את משחק הבכורה שלהם במדי הקבוצה יימשיכו לקבל את הקרדיט לאחר שבוע אימונים נוסף בו המשיכו להיכנס לכושר משחק.

מנגד, בצד של הקבוצה ממלאבס מתייחסים למשחק הערב כאל חזרה גנרלית לנוכח העבודה שהשתיים תפגשנה שוב גם בשבוע הבא במחזור הפתיחה של ליגת "הבורסה לניירות ערך" באיצטדיון 'המושבה'. מבחינה מקצועית, במכבי פ"ת מודאגים מאוד לנוכח המצב הקיים בו לקבוצה לא נותר כעת חלוץ טבעי אחד בסגל לאחר שהתבשרו שלשום (חמישי) כי חלוץ הרכש המרכזי שלהם דור ג'אן קרע את הרצועה הצולבת במהלך אימון הקבוצה וייעדר בחצי השנה הקרובה לכל הפחות. לעומת זאת, מי שכן עשויים להיכלל בסגל ואף לזכות בדקות משחק ראשונות לעונה הם צמד הזרים לאמק בנדה וירוסלב מיכאליק שסיימו לרצות את תקופת הבידוד המחויבת על פי תקנון משרד הבריאות.

 

כתב: דור ביטון