,

לקראת המשחק: מכבי פתח תקווה נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: מכבי פתח תקווה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא הערב (ראשון, 19:00 שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) למשחק החוץ השני שלה העונה. כשהפעם היא תתארח באיצטדיון 'המושבה' אצל מוליכת הטבלה ערב פתיחת המחזור מכבי פתח תקווה.

האריות הכחולים מגיעים להתמודדות הערב מהמקום השמיני בטבלה עם מאזן של 5 נקודות מתוך 9 אפשריות כשלזכותה משחק חסר. מנגד, הקבוצה ממלאבס נמצאת בפסגת הטבלה כשבמאזנה 9 נקודות מתוך 12 אפשריות ועם משחק עודף על חשבון יריבתה הערב.
כמו כן, חניכיו של קובי רפואה יקוו לשמור על מאזן נקי מההפסדים גם לאחר המשחק הערב ואף לנסות לשמור על מאזן מושלם במשחקי החוץ של הקבוצה עד כה במסגרת הליגה.

בצד הכחול, במהלך השבוע החולף אימוני הקבוצה נדדו בין המגרש הסינטטי שבעיר לבין המגרש בקיבוץ כפר בלום עקב שזרוע החורף שנערך בימים אלה באיצטדיון. בתוך כך, הקבוצה יצאה הבוקר (ראשון) כמנהגה לפני משחק חוץ אל בית מלון במרכז הארץ שם היא שוהה עד לשריקת הפתיחה. מבחינה מקצועית, מי שנמצאים בספק הם קפטן הקבוצה עידן נחמיאס והקשר סמואל בראון אשר סובלים מפציעות ובצוות הרפואי עומלים ימים כלילות על מנת להכשיר את צמד השחקנים למשחק הערב, ההחלטה בנוגע לשיתופם תתקבל רק בסמוך למועד המשחק. בנוסף, החלוץ מוחמד שכר צפוי לשוב אל סגל הקבוצה לאחר שלא נכלל בסגל במשחק האחרון מול הפועל חדרה.

בצד של מכבי פתח תקווה ישנה שביעות רצון רבה מהצורה בה פתחה הקבוצה את העונה והיא תקווה לקלקל לקריית שמונה את התוכניות ולשמור גם השבוע על מקומה בראש טבלת ליגת "הבורסה לניירות ערך". מבחינה מקצועית, מי שייעדרו מהמשחק הערב ולא ייכללו בסגל הם קפטן הקבוצה גיא חדידה שסובל מקרע ברצועה הצידית. הקשר אור אינברום שסובל מקרע בשריר הירך האחורי, והקשר האחורי אלביס סאקי שראה כרטיס אדום במחזור האחרון.
יחד עם זאת, הקבוצה התחזקה השבוע בקשר נאור סבג שהגיע מהפועל ב"ש וייתכן כי אף ייפתח בהרכב הערב. כמו כן, חתם בקבוצה החלוץ הפורטוגלי ג'וסי לופטה אך, הוא סובל מכאבים ולא הצליח להשלים אימון מלא ביומיים האחרונים. למרות זאת, לא מן הנמנע כי החלוץ ייכלל בסגל עקב ריבוי החיסורים בקבוצה המארחת.

 

כתב: דור ביטון