,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי נתניה

לאחר הניצחון החמוץ מתוק נגד הפועל ירושלים באמצע השבוע תארח הערב (מוצ"ש, 19:50) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה את מכבי נתניה בתקווה ליצור המשכיות ולחבר לראשונה העונה ניצחון שני ברציפות שיקפיץ אותה אל מרכז הטבלה ויסבך קבוצות רבות נוספות בתחתית הסבוכה.
מנגד, מכבי נתניה שרשמה הפסד ביתי כואב למ.ס. אשדוד באמצע השבוע תנסה לשוב אל מסלול הניצחונות ולהתרחק באופן משמעותי מהקו האדום שכן במידה ותפסיד היא תסתבך מאוד במאבקי התחתית.

הנהלת המועדון החליטה להשיק בפעם השלישית העונה ובפעם השלישית ברציפות את מתחם הפאן זון, הערב המתחם יכלול עמדת איפור לאוהדי הקבוצה, עמדת ברד ופופקורן, עמדת חלוקת צמידים, עמדת שערות סבתא, עמדה לבדיקות אנטיגן לילדים בגיל 3 עד 12. כשגולת הכותרת היא שכל ילד שייבדק ויימצא שלילי יקבל כרטיס מתנה למשחק!!! אם לא בכך, ילד שיציג בדיקה שלילית או תעודת מחלים יזכה אף הוא לכניסה חינם למשחק!!!!! כמו כן, לאור חג החנוכה, תתבצע חלוקת סופגניות במתחם הפאן זון ולפני שריקת הפתיחה תערך הדלקת נרות חגיגית לכבוד הנר השביעי של חנוכה.

בצד הכחול, היו מרוצים מאוד מהאופי, ההקרבה והלחימה שהציגו השחקנים בניצחון על הפועל ירושלים אף על כן שהיכולת הייתה רחוקה מלהרשים אמורה בקבוצה כדי לצאת מהמשבר צריך לקחת נקודות בכל מחיר ולא בכדורגל יפה. מה שהעיב יותר מכל על הניצחון היה הפציעה המחרידה של סטפן אקה שפרק את הקרסול ופונה לבית החולים שם יתברר כי יצטרך לעבור ניתוח לשיקום עצם השוקית וייעדר לפחות שלושה חודשים מהמגרש. המראות הקשים השפיעו רבות על שחקני הקבוצה שכן, בזמן שנותר עבדו עם השחקנים על להמשיך קדימה ולא לשקוע למה שהיה בפן המנטלי.
בתוך כך, הצוות המקצועי הורה לשחקני הקבוצה להישאר לישון הסופ"ש בקריית שמונה לאור העובדה שהבוקר נערך אימון קל לאור הלו"ז הצפוף השבוע, זה הפעם הראשונה בהיסטוריה של המועדון שהיא עורכת אימון ביום של משחק.
מבחינה מקצועית, מי שייעדר בוודאות הוא הבלם הפצוע סטפן אקה. כמו כן, יש מספר לא מבוטל של שחקנים שנמצאים בספק והם עאיד חבשי שלא התאמן כמעט עקב הידבקות במחלת הקורונה. מוחמד שכר שנעדר מהמשחק האחרון עקב פציעה נמצא בספק. בנוסף, הקשר סמואל בראון נמצא אף הוא בספק.

בצד של מכבי נתניה, רוצים לשוב למסלול הניצחונות לאחר ההפסד במחזור האחרון. בקבוצה התעסקו רבות עם הכרטיס האדום המיותר שספג אחד משחקני הקבוצה הבולטים העונה פארפה גואיגון והוחלט כי כל שחקן שיספוג כרטיס מיותר ייקנס. אמש (שישי) מיד עם סיום האימון המסכם יצאה הקבוצה אל בית מלון בצפון הארץ בו היא שוהה עד ליציאה אל המגרש. במועדון מייחסים חשיבות רבה להתמודדות הערב שכן הם יודעים כי במקרה של הפסד הם מסתבכים מאוד בתחתית ואף חניכיו של דראפיץ' יחלפו על פניהם.
מבחינה מקצועית, בני לם ייחסר את פארפה גאיגון המורחק ומספר שחקנים פצועים כגון: רון אשכנזי, עדן קארצב ושי קונסטנטין. מי שצפויים לשוב אל ה-11 הם הקשר בוריס אינו והמגן זלאטן שחוביץ' לאחר שסיימו לרצות את עונש ההרחקה שלהם עקב כרטיס אדום וחמישה כרטיסים צהובים בהתאמה.

 

כתב: דור ביטון