,

לקראת משחק: מכבי חיפה נגד עירוני קריית שמונה

לקראת משחק: מכבי חיפה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הערב (שבת, 20:30 שידור ישיר בספורט 1 ערוץ 51) באצטדיון 'סמי עופר' אצל מכבי חיפה. חניכיו של קובי רפואה יגיעו להתמודדות כשהם במרחק נקודה אחת בלבד מהמקום הרביעי שעשוי להוליך בסוף העונה אל אירופה. אך, יחד עם זאת טרם ניצחה הקבוצה במסגרת הפלייאוף העליון והיא תנסה להפתיע את חבורתו של ברק בכר שנלחמת על האליפות.
מנגד, הקבוצה הירוקה מהכרמל מגיעה להתמודדות עם מומנטום חיובי והיא תנסה להכניע בפעם הרביעית העונה את האורחת.

בצד הכחול, בקבוצה הבהירו לשחקנים כי העונה לא נגמרה מבחינתם והם רוצים לסיים עם הכרטיס לאירופה ומאידך, כל הפרסומים השונים באמצעי התקשורת על ההכנות לעונה הבאה לא רלוונטיים מאחר והמשימות לא נגמרו לעונה זו. בתוך כך, הקבוצה תצא בשעות הבוקר אל בית מלון בחיפה בו תשהה עד ליציאה אל המגרש. מבחינה מקצועית, הבלם אורי דהן ייעדר עקב צבירת כרטיסים צהובים. בנוסף, בקשר סמואל בראון סובל מקרע במיניסקוס והוא סיים את העונה הנוכחית כשזמן ההחלמה המשוער עומד על 3-4 חודשים.
לעומת זאת ,החלוץ מוחמד שכר ישוב אל הסגל לאחר שסיים לרצות את עונש ההשעיה שלו.

בצד הירוק, הבהירו לשחקניהם אין להקל ראש במשחק הערב מאחר וקריית שמונה לטענתם סיימה את המטרות שלה והיא מגיעה משוחררת וללא כל לחץ דבר שעשוי להקנות להם יתרון במידה מסוימת. כמו כן, במועדון החיפאי מצפים לדחיפה גדולה מצד הקהל בעקבות העובדה כי משרד הבריאות הגדיל את מכסת האוהדים ולאור המומנטום בו מצוייה הקבוצה. מבחינה מקצועית, מלך שערי הליגה ניקיטה רוקאביצה ייעדר עקב כך, שהתלונן על כאבים בגיד האכילס ומלבדו לרשותו של ברק בכר יעמוד סגל מלא.

 

כתב: דור ביטון