,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי חיפה

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי חיפה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הצהריים (15:00, שידור ישיר בספורט 1 ערוץ 51 בשלט) בביתה לקרב צמרת סופר מסקרן את מכבי חיפה. כאמור, מדובר במשחק בין השנייה קריית שמונה בטבלה, לשלישית מכבי חיפה כשהפער בין שתי הקבוצות עומד על 2 נקודות בלבד, בנוסף לשתי הקבוצות משחק חסר מלמוליכה מכבי פתח תקווה.

חניכיו של קובי רפואה יקוו להמשיך בקצב צבירת הנקודות המרשים למין פתיחת העונה 15 נקודות מתוך 21 אפשריות, ויתרה מכך הקבוצה בעלת ההגנה הטובה ביותר 2 ספיגות בלבד. כמו כן, קבוצתו תפגוש לראשונה את אחת מהקבוצות הגדולות במה שיהווה מבחן רציני ראשון עבור הקבוצה והיא תנסה לרשום על מאזן נקי מההפסדים הקבוצה היחידה שטרם הפסידה.
מנגד, חניכיו של ברק בכר ינסו להיות הראשונים לנצח העונה בליגה את קבוצתו לשעבר ועל הדרך לרשום ניצחון שני ברציפות לאחר הניצחון במחזור האחרון שעצר רצף של שני הפסדים רצופים.

מאמן הקבוצה קובי רפואה התייחס לקראת המשחק היום ואמר "ברור לנו שמחכה לנו מבחן אמיתי הערב. אנחנו מתמודדים מול קבוצה מצוינת אך יחד עם זאת, משחקים בבית שלנו ומקווים מאוד להשאיר כאן את הנקודות."

בצד הכחול, בקבוצה ערכו שלשום (חמישי) כמיטב המסורת ארוחת ערב חגיגית באצטדיון כשבתפריט הפעם היה בשרים על האש בניצוחו של שף. בתוך כך, בקבוצה חגגו את שחרורו של בלם הקבוצה אורי דהן מצה"ל ואת יום הולדתו של קשר הקבוצה אופיר מזרחי שחל אתמול. מבחינה מקצועית, לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא לחלוטין.

בצד הירוק, הקבוצה הצפינה כבר אמש אל אזורנו לאחר שערכה את האימון המסכם. בקבוצה מהכרמל מודיעים לחשיבות המשחק עבור שתי הקבוצות וכי לא מדובר במשחק פשוט בכלל עבורם לבטח שיריבתם היא היחידה שטרם נחלה את טעמו של הפסד העונה. מבחינה מקצועית, ברק בכר יקבל בחזרה את יובל אשכני וטאלב טוואטחה שהחלימו מפציעות וצפויים להיכלל בסגל הקבוצה למשחק. יחד עם זאת, החלוץ יאניק ווילדסחוט טרם החלים מפציעתו וייעדר גם הפעם מסגל הקבוצה.

 

כתב: דור ביטון