,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי תל אביב

לאחר הניצחון המשכנע בשבוע שעבר שהיה לניצחון החוץ הראשון העונה, והניצחון השני בסך הכל העונה. תפגוש הערב (17:30) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה את מכבי ת"א בתקווה לחבר לראשונה העונה שתי ניצחונות ברציפות ולהתקרב עוד יותר לחלק העליון של הטבלה.

מנגד, הצהובים מתל אביב מגיעים להתמודדות לאחר ההפסד הרביעי בשבעה מחזורים ולאחר שפיטרה את מאמנה פטריק ואן לוון כשאת מקומו ממלא בינתיים המנהל המקצועי ברק יצחקי והיא תקווה לרשום לראשונה העונה נקודת חוץ לאחר שבשלושת משחקיה הקודמים נחלה הפסד. המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 4 (ערוץ 54 בשלט).

בתוך כך, בהנהלת המועדון התרשמו לטובה מכמות האוהדים שהגיעה לאצטדיון במשחק הביתי האחרון והחליטה ביחד עם עיריית קריית שמונה להעמיד לרשות האוהדים מתחם funzone מפנק לפני פתיחת המשחק. כאמור, המתחם ייפתח בשעה 14:30 בצהריים ויכלול עמדת איפור, עמדת ברד, עמדת פופקורן, עמדת צילום מגנטים, עמדת שערות סבתא ועמדת צמידים (בה יחולקו צמידי המועדון), הכניסה למתחם זה הינה חופשית לכל מי שרק יחפוץ.
כמו כן , הקבוצה העמידה מחיר כרטיסים אטרקטיביים לכולם כשכרטיס למשחק יעמוד על 50 שקלים בלבד מחיר אחיד לכולם. בנוסף, מזה המשחק הבית השני הקבוצה בשיתוף פעולה עם העירייה תעמיד עמדת בדיקות קורונה מהירות לילדים בגילאי 3-12 בחינם. בנוסף, לפני שריקת הפתיחה תערוך הקבוצה טקס מרגש לשתי שחקני הקבוצה בעבר עדן שמיר ועידן נחמיאס שמשחקים כיום בשורות מכבי ת"א, בטקס זה יוענק לשחקנים חולצה ממוסגרת מתקופתם במועדון ויוקרא טקסט מרגש בו יודה המועדון לשחקנים על תרומתם הרבה בשנים בהן לבשו את מדי הקבוצה.

בצד הכחול, בקבוצה היו שמחים מאוד מהניצחון בשבוע שעבר וחשוב מכך מהדרך בה הושג הניצחון והביעו תקווה גדולה כי השערים של צמד החלוצים מורגן פרייר ואיתמר שבירו יוסיפו לביטחונם האישי וכי ישתחרר מהם לחץ רב. כמו כן, במהלך השבוע האחרון בילו שחקני הקבוצה רבות יחד דבר אשר תורם לגיבוש הקבוצה. בנוסף, אמש (שישי) לאחר האימון המסכם חיכתה לשחקנים ולצוות המקצועי ארוחת בראנץ' מפנקת. מבחינה מקצועית, לרשות הצוות המקצועי יעמוד סגל כמעט מלא לחלוטין כשהבלם עאיד חבשי ישוב לסגל לאחר שריצה את עונש ההרחקה במחזור האחרון. השחקן היחיד שייעדר מסגל הקבוצה הוא הקשר סמואל בראון ששב לאימונים חלקיים אך טרם כשיר לשחק.

בצד הצהוב של מכבי ת"א, עברו שבוע עמוס למדי שהחל בהפסד כואב למ.ס. אשדוד והמשיך עם פיטורי המאמן פטריק ואן לוון שעות לאחר מכן. המשיך עם מינויו הזמני של המנהל המקצועי ברק יצחקי למאמן הקבוצה בפחות מ-24 שעות לאחר מכן. במהלך השבוע חגגה הקבוצה עם בלמה עידן נחמיאס בחתונתו בה נכחו שחקנים רבים מקריית שמונה גם דבר אשר טרם לא מעט לקצת פיקנטריה בטרם המשחק בין הקבוצות הערב.
בתוך כך, באסיפת הקבוצה ביום חמישי אמר יצחקי לשחקניו כי הוא מצפה מהם לשינוי ניכר בגישתם וכי כעת לאחר פיטורי ואן לוון כל הפוקוס עליהם וכי הוא מצפה מהם להוכיח את עצמם. כמו כן, מבחינה מקצועית יצחקי שוקל לשנות מיידית את שיטת המשחק של מכבי ת"א ולעבור לשחק עם צמד חלוצים בחוד. כמו כן, מי שיזכו לקרדיט כבר הערב הם מתן חוזז, אדוארדו גררו, טל בן חיים ודן ביטון שחקנים שזכו לקרדיט מועט תחת ואן לוון.

 

כתב: דור ביטון