,

לקראת המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני "איתוראן" קריית שמונה תתארח הערב (שבת , 19:30) באצטדיון סמי עופר אצל מכבי חיפה למשחק חשוב בו תנסה הקבוצה להתרחק מהתחתית אליו צמודה במשך זמן לא מבוטל, ותקווה להתקדם במעלה הטבלה ולצאת מרצף המשחקים הרעים. מנגד, מכבי חיפה שנמצאת בתקופת משבר מבחינתה כאשר תגיע להתמודדות כאשר ב3 המשחקים האחרונים הקבוצה לא הצליחה לנצח, והקבוצה משחקת עם יכולת רעה, הירוקים יקוו לצאת מהמשבר לדרך חדשה.
המשחק יועבר בשידור ישיר החל מהשעה 19:20 בערוץ ספורט 4 אפיק 54 בשלט.

כאמור ערב פתיחת המחזור כאשר שני הקבוצות נמצאות במקום שונה לגמרי כאשר קבוצה אחת נמצאת עמוק במורדי הטבלה וקבוצה אחת נמצאת בפסגת הטבלה ונחשבת מועמדת לאליפות, קריית שמונה נמצאת במקום ה12 עם 17 נקודות ומכבי חיפה נמצאת בפסגה עם 50 נקודות.

בצד הכחול , חניכיו של ניר ברקוביץ באים למשחק מאוכזבים מאוד מהפסד הכואב במשחק האחרון מול ביתר ירושלים, מאמן הקבוצה ניר ברקוביץ אמר לקראת המשחק: "המצב לא פשוט, היכולת הזאת והרצף הזה פוגע לנו בעונה, מגיעים למגרש קשה מאוד וננסה לעשות כל שביכולתנו כדאי להוציא את האוהדים מאושרים.
מבחינה מקצועית לא נרשמו פציעות או היעדרויות.

מנגד, חניכיו של ברק בכר יצאו מאוכזבים מאוד מהמשחק האחרון, משחק בו הקבוצה לא נראתה טוב ובעיקר מאוכזבים מרצף המשחקים שפוגע להם בסיכויי האליפות, מאמן הקבוצה ברק בכר אמר: "נגיע בכל הכוח למשחק, אסור לנו להגיע שאננים כמו במשחק הליגה האחרון, האליפות יכולה לברוח לנו מהידיים, הטבלה צפופה וזה פוגע בנו, המאמן ערך גם אסיפה קשה נגד שחקניו כאשר הטיח בהם על היכולת שלהם במשחקים האחרונים.
מבחינה מקצועית, ניקיטה רוקאביצה בספק כאשר גם עלי מוחמד וסאן מנחם, מי שיעדר הוא מוחמד אבו פאני
ופרנזטדי פיירו יחזור לסגל הקבוצה.

 

כתב: דניאל בוחניק