,

לקראת משחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי חיפה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תפתח הערב (21:00, שידור ישיר בספורט 5) את עונת המשחקים לשנת 2020/2021 כשתארח בביתה את מכבי חיפה במסגרת המחזור הראשון בגביע הטוטו. כאמור, הקבוצה תציג לא פחות משישה פרצופים חדשים בסגל הקבוצה ואף צוות מקצועי חדש כמעט לחלוטין פרט למאמן הקבוצה קובי רפואה שממשיך לעונה נוספת. מנגד , הקבוצה מהכרמל תציג סגל שחקנים זהה אך, צוות מקצועי חדש לגמרי בראשותו של אקס קריית שמונה ברק בכר שיערוך את משחקו הרשמי הראשון בקבוצתו החדשה.

בצד הכחול, חניכיו של קובי רפואה סיימו אמש את ההכנות לקראת משחקם הרשמי הראשון לעונה. מבחינה מקצועית, בסגל הקבוצה יהיו לא מעט פרצופים חדשים שחקני רכש, שחקנים ששבו אל קדנציה שנייה וכאלו שעלו מקבוצת הנוער. כידוע, זה יהיה המשחק הראשון מבין שלושה בגביע הטוטו שייערכו במהלך השבוע הקרוב.

מנגד , מכבי חיפה תגיע להתמודדות בעיצומו של מחנה אימונים בן שבוע וחצי אותו היא עורכת בעירה ולנה במלון מקומי. מבחינה מקצועית, ברק בכר צפוי להמשיך עם ההרכב איתו פתח במשחק ההכנה האחרון נגד הנוער. בתוך כך, בסגל של הירוקים לא ניתן יהיה למצוא הערב שחקנים חדשים מאחר ורכשו רק את החלוץ יהאב אל עביד אך, הוא פצוע ולא ייכלל בסגל.

 

כתב: דור ביטון