,

לקראת המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא הערב (ראשון, 20:15) לאחד ממשחקי החוץ הקשים בליגה כשתתארח באצטדיון 'סמי עופר' אצל מכבי חיפה. כאמור, חניכיו של עמיר נוסבאום מגיעים להתמודדות לאחר ההפסד הביתי השני ברציפות הפעם 3:1 למכבי ת"א שהוריד את הקבוצה עד למקום ה-12 בטבלה נקודה אחת בלבד מעל לקו האדום ערב המחזור.

מנגד, חניכיו של ברק בכר מגיעים למפגש הערב לאחר ההפסד בצ'כיה במסגרת הקונפרס ליג 1:0 לסלביה פראג ולאחר שבמחזור האחרון בליגה סיימה בתוצאת תיקו 2:2 עם מ.ס. אשדוד והיא תנסה להעמיק את המשבר של יריבתה ומצידה לשוב אל מסלול הניצחונות. המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 4 ערוץ 54 בשלט.

מאמן הקבוצה עמיר נוסבאום התייחס שלשום (שישי) למשחק הערב כשאמר: "מכבי חיפה כמובן זה אולי משחק החוץ הכי קשה בליגה. אנחנו באים אחרי הפסד, הפסד כואב למכבי ת"א. הרגשנו שהיינו שווים יותר במשחק האחרון, אנחנו באים עם המון ביטחון ל'סמי עופר' שאפשר לעשות את זה נגד מכבי חיפה והמטרה היא כמובן לנצח."

בצד הכחול, במועדון היו מאוכזבים מאוד מההפסד האחרון למכבי ת"א בייחוד לאור ההרגשה שהקבוצה הציגה יכולת טובה שלא שיקפה את תוצאת המשחק שבו היה נדמה עבור אנשי המועדון כי היו צריכים לצאת מהמשחק האחרון עם לפחות נקודה אחת. בתוך כך, במהלך השבוע האחרון החל שזרוע חורף באצטדיון העירוני דבר שגרם למאמן הקבוצה עמיר נוסבאום להעביר את אימוני הקבוצה לעיר טבריה שם התקיימו האימונים לאורך השבוע האחרון. מבחינה מקצועית, מי שנמצא בספק ועשוי להיעדר עקב רגישות בשריר הירך האחורי הוא החלוץ מוחמד שכר שכשירותו תיבחן בסמוך לשריקת הפתיחה. מלבדו יעמוד לרשות הצוות המקצועי סגל מלא.

בצד הירוק של מכבי חיפה, אחרי ששבה מצ'כיה מהמשחק במסגרת הקונפרס ליג קיימה הקבוצה אימון אחד בלבד על אדמת ישראל מאז שובה שגם היה לאימון המסכם. בתוך כך, במועדון הירוק מהכרמל ישנה התרגשות רבה סביב המשחק עקב העובדה שנשיא המועדון יענקל'ה שחר יציין הערב את משחקו ה-1,000 כבעלי הקבוצה. מבחינה מקצועית, מי שנמצא בספק הוא הבלם בוגדן פלאניץ' שנעדר גם מהמשחק האחרון מול סלביה פראג עקב סיבות אישיות ורק הוא יהיה זה שיחליט האם ליטול חלק בהתמודדות. כמו כן, מי שייעדרו בוודאות עקב פציעות הם הקשר מוחמד ג'אבר, המגן ראיין סטריין והקשר האחורי נטע לביא שפצוע מזה זמן רב.

 

כתב: דור ביטון