,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי תל אביב

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה מול מכבי תל אביב

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (17:30, שידור ישיר בספורט 4 ערוץ 54 בשלט) את מוליכת הליגה מכבי ת"א. כאמור, לאחר פגרה בת שלושה שבועות במהלכן עבד הצוות המקצועי עם השחקנים יקוו במועדון לצאת לדרך חדשה לאחר צמד הפסדים רצופים שהותירו את הקבוצה עמוק בתחתית הטבלה. מנגד, הצהובים יקוו לקלקל לאריות הכחולים את התוכניות ולהמשיך  במומנטום החיובי בו הם שרויים בתקופה האחרונה.

בתוך כך, הסיפור המעניין סביב הוא האם שוער האורחת דניאל טננבאום ישבור את שיאו ההיסטורי של גיורא אנטמן וישמור על שער נקי ברצף הדקות הארוך בהיסטוריה בישראל. כאמור, לטננבאום חסרות 10 דקות בלבד בכדי לשבור את השיא ולהפוך לשיאן. יחד עם זאת, בקריית שמונה ינסו להכניע לראשונה העונה את שוערה של מכבי ת"א ולמנוע מחינכיו של ולדימיר איביץ' לשבור שיא עולמי חדש ולקבוע רצף של 11 משחקים מפתיחת העונה ללא ספיגה.

בצד הכחול, יקוו לצאת לדרך חדשה לקראת סוף הסיבוב הראשון וזאת בכדי לפתוח את הסיבוב השני ברגל ימין ולנסות להיצמד למרכז הטבלה. מבחינה מקצועית לרשותו של קובי רפואה יעמוד סגל מלא מלבדו של גל שיש הפצוע שחזר לאימונים אך טרם שב לכושר משחק ובשל כך לא יכלל בסגל הקבוצה למשחק הערב. בנוסף , במועדון יערכו טקס "דקת דומיה" לזכרו של אריק בן שטרית שהלך לעולמו בטרם עת וטרם רבות למועדון הכדורגל עירוני 'איתוראן' קריית שמונה.

בצד הצהוב, יקוו לחזור עם הנקודות ולהותיר את יריבתם מסובכת בתחתית ובנוסף לשמור על מקומם בפסגת ליגת "הבורסה לניירות ערך" שבוע נוסף ולא לאפשר למכבי חיפה שנושפת בעורפם לחלוף על פניהם. הקבוצה שיצאה אמש (שישי) לבית מלון בצפון תזכה ללווי מאסיבי של כאלפיים אוהדים. מבחינה מקצועית איביץ' ייחסר את החלוץ הניגרי צ'יקו אופאדו כשאת מקומו עשוי למלא איתי שכטר. בנוסף מי שימשיך להיעדר הוא הבלם שירן יניי שלא שיחק ולו דקה אחת בליגה מאז פתיחת העונה עקב פציעה.

 

כתב: דור ביטון