,

לקראת המשחק: הפועל כפר סבא נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תצא הערב (שני, 19:00) למשחק חוץ לא פשוט בכלל אצל הפועל כפ"ס, באצטדיון 'לויטה'.
ההתמודדות הערב תפגיש שתי קבוצות שנמצאות במומנטום מצוין אך, לכל אחת מטרה שונה בתכלית, האחת מוליכת הטבלה רוצה להמשיך לבסס את מעמדה בפסגת הטבלה ובקרב על הכרטיסים לליגה הבכירה בתום העונה. ואילו השנייה שעד המחזור האחרון הייתה עוד מתחת לקו האדום רוצה להמשיך לצבור נקודות בכדי להישאר בליגה.

כאמור, חניכיו של שי ברדה יקוו להמשיך את המומנטום החיובי בו הם נמצאים ולהמשיך לצבור נקודות חשובות שאולי יגדילו את הפער מהמקום ממנו לא עולים ליגה בסוף העונה ולכל הפחות לשמור על סטטוס קוו.

מנגד, חניכיו של איציק ברוך אומנם נמצאים מעל לקו האדום בזכות הפרש שערים בלבד אך, סופרים ארבעה משחקים ברציפות ללא הפסד והערב הם ינסו לחולל הפתעה מצידם שתסייע להם להמשיך במסע ההיחלצות שלהם במחזורים האחרונים.

בצד הכחול, במועדון היו שבעי רצון למדי לאחר השבוע החולף בו תוך שלושה ימים בלבד הצליחו פעמיים להפוך פיגור לניצחון דבר שהראה המון על האופי שנבנה בקבוצה העונה. אם לא די בכך, העובדה כי במסגרת הליגה הקבוצה הגדילה את הפער בפסגה ואף השכילה להעפיל לראשונה מזה 6 עונות לשלב רבע הגמר בגביע המדינה הובילה להרבה חיוכים שלא נראו זמן רב בקרב ראשי המועדון.
יחד עם זאת, בקבוצה הבהירו לשחקנים בפעם המי יודע כמה בזמן האחרון כי זה הזמן לרדת לקרקע ולהבין שהמשימה טרם הושלמה ויש עוד דרך עד להשגת היעד וכל משחק הוא יותר חשוב מהמשחק הקודם.
בתוך כך, מבחינה מקצועית למאמן הקבוצה שי ברדה ישנו כאב ראש חיובי מאחר ולהתמודדות הערב יעמוד לרשותו סגל מלא לחלוטין.

בצד הירוק מכפ"ס החדירו בשחקנים אמונה שלמה כי ניתן לגבור גם על מוליכת הטבלה ובליגה הלאומית כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. בתוך כך, הנהלת המועדון אמרה לאחר החודש שחלף מתום חלון ההעברות כי אם הסגל הנוכחי של הקבוצה היה פותח את העונה היה ניתן להפיק הרבה יותר ולראיה התוצאות האחרונות.
מבחינה מקצועית, המאמן איציק ברוך ייחסר הערב את אחד משחקני המפתח הכי משמעותיים שלו הקשר עלי חטיב שייעדר עקב השעייה בגין צבירת חמישה כרטיסים צהובים. כמו כן, מלבדו של חטיב יעמוד לרשות ברוך סגל מלא.

 

כתב: עוז בן שבת