,

לקראת המשחק: מ.ס. כפר קאסם נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הצהריים (שישי, 15:00) באצטדיון 'המושבה' אצל מ.ס. כפר קאסם במסגרת המחזור העשירי בליגה הלאומית.

כמו כן, שתי הקבוצות מגיעות להתמודדות כשהן הקבוצות בעלות ההגנה הטובות ביותר. הראשונה היא הקבוצה הצפונית (ספגה רק 5 שערים) שסופרת שלושה ניצחונות ברציפות שקיבעו את מעמדה כמוליכת הטבלה. ואילו, השנייה (ספגה 8 שערים) סופרת שתי תוצאות תיקו מאופסות ברציפות, דבר אשר דרדר את הקבוצה למקום ה-11 בטבלה.

בצד הכחול, בקבוצה היו שבעי רצון לאחר שתי הניצחונות מאז חזרה הליגה לפעילות בייחוד לאור העובדה שבשתי המשחקים השכילה לשמור על רשת נקייה. יחד עם זאת, בצוות המקצועי מודיעים לכך שלמרות הניצחונות היכולת עדיין אינה היכולת שלפני עצירת המשחקים, וישנה תקווה כי כבר במחזור הקרוב יראו שיפור בגזרה הזאת בתוספת להמשך המומנטום החיובי.
מבחינה מקצועית, למאמן הקבוצה שי ברדה צפוי כאב ראש חיובי באשר להרכב ולסגל לקראת המשחק. מי שייעדר בוודאות הוא הקשר אופיר בנבנישתי שטרם החלים מפציעתו. בנוסף, הקשר האחורי ג'ורג' מנדז'ק נמצא בספק למשחק כאשר ההחלטה לגבי שיתופו תתקבל בסמוך לשריקת הפתיחה.

בצד של המארחת מכפר קאסם, יקוו להפתיע ולשוב אל מסלול הניצחונות דווקא על חשבון המוליכה, ולהתרחק מעט מהתחתית הצפופה. מבחינה מקצועית, לרשותו של איסמעיל עאמר יעמוד סגל כמעט מלא, כשמי שייעדר הוא עומרי עאמר המוצהב שירצה עונש השעייה בגין צבירת חמישה כרטיסים צהובים

 

כתב: דור ביטון