,

לקראת המשחק: מ.ס צעירי כפר כנא נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קרית שמונה תמשיך היום (שישי, 13:00) במסע שלה בגביע המדינה 'ווינר' שתפגוש במסגרת סיבוב ח׳ את מ.ס. צעירי כפר קנא באיצטדיונה הביתי.

כאמור, במועדון רוצים כמובן להעפיל לשלב שמינית הגמר ויתרה מכך לא להיגרר להארכה לאור העומס הרב שיש על השחקנים. אך, יחד עם זאת ברור לכל כי המטרה המרכזית של הקבוצה העונה היא להעפיל חזרה לליגת העל, כשהגביע מקבל חשיבות משנית ולמרות הכל יעשו הכל בכדי לעבור שלב.

כאמור חניכיו של שי ברדה, מגיעים להתמודדות לאחר ההפסד הכואב לבני יהודה שבעקבותו איבדו את הפסגה. האריות הכחולים ינסו להתחיל כבר הצהריים רצף משחקים חדש ללא הפסד אך מודיעים שזו תהייה משימה לא פשוטה מכמה סיבות, האחת כר הדשא הבעייתי באצטדיון ומזג האוויר שעשוי להשפיע משמעותית על משחקים מסוג זה.
בתוך כך, מבחינה המקצועית מי שייעדר בעקבות הרחקה הוא המגן השמאלי דודי טוויטו עקב הרחקה. מאידך, מי שיחזור לסגל הקבוצה הוא הקיצוני כריסט אמימי שסיים לרצות עונש השעייה בגין צבירת כרטיסים צהובים.

אספנו לפניכם כמה פרטים מסקרנים על מ.ס. צעירי כפר קנא לקראת ההתמודות, הקבוצה הממוקמת במקום השמיני בליגה א׳ צפון ובמאזנה 16 נקודות מתוך 33 אפשרויות מגיעה אל ההתמודדות מול שחקניו של שי ברדה כאשר הם סופרים ארבעה משחקי ליגה ברציפות ללא הפסד (שתי ניצחונות ושתי תוצאות תיקו). מתוך כך קבוצתו של הישאם זועבי (הדמות המוכרת יותר במועדון) עברה עד למפגש מול שחקניו של שי ברדה לא פחות משלושה סיבובים כאשר גברה על הפועל בני זלפה , איחוד בני בקה ובסיבוב ז׳ רשמה הפתעה גדולה כשניצחה 1-0 קטן אך גדול בשבילה על מכבי הרצליה מהליגה הלאומית.

המשחק יועבר בשידור משולב בערוץ הקיבוץ (ספורט 5) אפיק 55 בשלט
לעוד מספר עדכונים מוזמנים לעקוב אחרי העמודים הרשמיים של הקבוצה בפייסבוק והאינסטגרם i.k.s.8

 

כתב: דניאל בוחניק