,

לקראת המשחק: מ.ס צעירי כפר כנא נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קרית שמונה תמשיך היום (שישי, 13:00) במסע שלה בגביע המדינה 'ווינר' שתפגוש במסגרת סיבוב ח׳ את מ.ס. צעירי כפר קנא באיצטדיונה הביתי.
כאמור, במועדון מקווים להעפיל לשלב שמינית הגמר ויתרה מכך לא להיגרר להארכה לאור העומס הרב שיש על השחקנים. אך, יחד עם זאת ברור לכל כי המטרה המרכזית של הקבוצה העונה היא להעפיל חזרה לליגת העל, כשהגביע מקבל חשיבות משנית ולמרות הכל יעשו הכל בכדי לעבור שלב.
חניכיו של שי ברדה מגיעים למשחק זה לאחר 2 משחקים בשבוע, ו2 נצחונות ליגה חשובים על ראשון לציון ועל עפולה, כשמוליכים את הטבלה בזכות הפרש שערים.
לאחר שהמשחק בוטל בתוצאה 2-1 לקריית שמונה במחצית לפני כשבועיים, המשחק יתחדש כאמור מ0-0, עם תנאי מגרש טובים בהרבה שמאפשרים את קיום המשחק.
המנצחת במשחק זה תארח את עירוני רמת השרון במסגרת שמינית הגמר של גביע המדינה ׳ווינר׳ בסוף החודש הקרוב.
מהבחינה המקצועית דודי טוויטו שחסר במשחק הראשון, לא יחסר שוב מפאת ביטול עונשו שספג מול בני יהודה, בעקבות ביטול המשחק הקודם.
בנוסף, נועם כהן שסוחב פציעה עוד מהמשחק הקודם בו לא נרשם לסגל, שוב נמצא בספק למשחק בעקבות אותה פציעה, ואליו מצטרף סטפן אלפרדו שנפצע והוחלף במשחק הקודם ונמצא גם הוא בספק.
המשחק יועבר בשידור משולב(ערוץ הקיבוץ) בערוץ ספורט 5 אפיק 55 בשלט, עדכונים נוספים אפשר למצוא בעמודי המדיה החברתית של המועדון באינסטגרם ובפייסבוק.

 

כתב: עוז בן שבת