לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד עירוני טבריה

עירוני 'איתוראן' קרית שמונה תארח הערב (שני, 19:00) את עירוני ׳דורות׳ טבריה באיצטדיון בנתניה למשחק על עונה שלמה.

כאמור, בשני המועדונים מגדירים את המשחק הערב כמשחק על "שש נקודות" כשכל קבוצה יודעת שניצחון שלה הערב והיא תהייה תלויה בעצמה במאבקי העלייה כשעד לסיום העונה יוותרו שלושה מחזורים בכך. אם לא די בכך, מדובר בקרב על ראשות הטבלה בליגה הלאומית.

כידוע, ערב ההתמודדות מי שתגיע למפגש מהמקום הראשון היא קריית שמונה שבמאזנה 64 נקודות ואילו עירוני טבריה תגיע מהמקום השני כשבמאזנה 63 נקודות, שתיהן רחוקות שתי נקודות ונקודה בהתאמה מבני יהודה שדולקת אחריהן במירוץ אחר הכרטיסים לליגת העל.

בתוך כך , לאור חשיבות המשחק הנהלת המועדון בשיתוף עם ראשי עירוני טבריה הודיעה בתחילת השבוע כי היא מוזילה את הכרטיסים למחיר אחיד של 25 ש"ח ואף דאגה שאוהדיה המפונים יוכלו להצטרף לההסעות שמארגנת טבריה לאוהדיה, ללא כל עלות!!
בנוסף, ראשי חוג האוהדים של הקבוצה קרא אף הוא לקהל להגיע ופתח אף הוא הרשמה בשיתוף עם העייריה לאוהדים המפונים אשר נמצאים בסביבת תל אביב שרוצים להגיע למשחק.

בצד הכחול מבהירים כי המשחק הערב הוא המשחק החשוב ביותר של הקבוצה בשנים האחרונות וכי אם הם רוצים לעלות ליגה בסוף העונה הם חייבים לצאת עם נקודות.
בתוך כך, במועדון עסקו בימים האחרונים בהעברת מסרים לשחקני הקבוצה כי כולם מאמינים בהם, ולעודד אותם לאחר ההפסד המאכזב במחזור האחרון, ואף הבהירו להם שהכל עדיין תלוי בהם ואסור להוריד את הראש בייחוד לאחר התוצאה הלא טובה.
כמו כן, בקריית שמונה לא מקלים ראש ביריבה שכן בשתי המפגשים הקודמים טבריה ניצחה פעמיים. מבחינה מקצועית, לרשותו של שי ברדה יעמוד סגל מלא לחלוטין דבר אשר גורם לו לכאב ראש חיובי בנוגע להרכב הפותח והסגל לקראת התמודדות החשובה.

בצד השני האורחת מטבריה, מגיעה לאחר נצחון גדול על בני יהודה שהעלה את הקבוצה למקום השני בטבלה , לא פחות חשוב מכך מתחילת הפלייאוף העליון חניכיו של אלירן חודדה מייצרים רצף של שלושה ניצחונות ברציפות.
בתוך כך אנשי ושחקני הקבוצה יודעים כי המשחק הערב הוא הזדמנות גדולה עבורם לקרב את קבוצתם לראשונה בתולדותיה אל עבר ליגת העל.
בתוך כך, בצד המקצועי, אלירן חודדה ייסחר את אחד משחקניו המשמעותיים ביותר חוליו סזאר שאף כבש את שער הניצחון במפגש הראשון בין השתיים העונה.

המשחק יועבר בשידור מלא בערוץ SPORT 5 STARS לעוד עדכונים עקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם הרשמיים!

כתב: עוז בן שבת