,

לקראת המשחק: הפועל תל אביב נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: הפועל תל אביב נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח אחר הצהריים (15:00, שידור ישיר בספורט 4 ערוץ 54) באצטדיון 'בלומפילד' אצל הפועל תל אביב למשחק חשוב מאוד עבור האריות הכחולים. כאמור, הקבוצה מגיעה לאחר הפסד כואב במחזור האחרון באמצע השבוע להפועל חיפה והיא תקווה לחזור למסלול צבירת הנקודות ולפחות לשמור על פער שלוש הנקודות מהקו האדום. מנגד, הפועל ת"א מגיעה לאחר צמד הפסדים ותבוסה כואבת מאוד במחזור האחרון והיא תנסה לקלקל לקריית שמונה את התוכניות ולהיצמד מחדש אל המקום המוביל לפלייאוף העליון.

כאמור, חניכיו של קובי רפואה מגיעים להתמודדות מהמקום ה-12 בטבלה כשבמאזנם 19 נקודות בלבד, שלוש נקודות יתרון על פני הפועל רעננה הממוקמת מתחת לקו האדום. לעומתם חניכיו של ניר קלינגר ממוקמים במקום ה-7 עם 29 נקודות במאזנם כשהם במרחק שתי נקודות מהמקום השישי המוביל לפלייאוף העליון. כמו כן, המשחק הקודם בין השתיים בסיבוב הראשון נגמר בניצחון אדום 1:0 מפנדל דמבה קמארה שהספיק לעזוב כבר את המועדון האדום.

בצד הכחול, האריות הכחולים ערכו אמש (שישי) את האימון המסכם במגרשם הביתי ולאחר מכן יצאו אל המרכז שם שוהה הקבוצה בבית מלון עד לפתיחת המשחק. מבחינה מקצועית, הקשר/חלוץ ראדו גינסארי שחתם ביום חמישי בקבוצה וערך אמש את אימון הבכורה שלו במדי הקבוצה צפוי להיכלל לראשונה בסגל הקבוצה למשחק היום. כמו כן, המגן השמאלי זיו מורגן שנעדר עקב כרטיסים צהובים ישוב אל הסגל. יחד עם זאת, הקשר עומר לקאו ייעדר עקב צבירת חמישה כרטיסים צהובים.

בצד האדום, הודו בימים האחרונים בפני השחקנים כי המשחק הקרוב מבחינתם הוא לא פחות ממלחמת עולם עבורם על הכרטיס כניסה לפלייאוף העליון. מבחינה מקצועית, הבלם אוראל דגני שנעדר בשבועות האחרונים בעקבות פציעה החלים מפציעתו וצפוי לפתוח בהרכב של המארחת. כמו כן, השוער אריק ינקו טרם החלים מפציעתו ולא ייכלל בסגל הקבוצה למשחק הקרוב.

 

כתב: דור ביטון