,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל באר שבע

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תשוב הצהריים (15:00) למשחקי ליגת "הבורסה לניירות ערך" לאחר פגרה בת שבועיים כשתארח בביתה את מוליכת הטבלה ערב המחזור הפועל ב"ש שטרם רשמה הפסד העונה. המשחק כאמור יועבר בשידור ישיר בערוץ 54 בשלט- ספורט 4.

בתוך כך, האריות הכחולים מגיעים להתמודדות לאחר שבוצע חילופי מאמנים עם היציאה לפגרה כשבמועדון נפרדו מעמיר נוסבאום ובמקומו מונה סלובודאן דראפיץ' המנוסה שינסה להצעיד את הקבוצה במעלה הטבלה כשערב המחזור היא במקום האחרון.

מנגד, הקבוצה מבירת הנגב צועדת במעלה הטבלה כבר מספר מחזורים והיא תנסה לשמור על מאזן נקי מההפסדים גם לאחר הביקור הצפוני שכן היא לא ניצחה במגרש זה מאז שנת 2018. בנוסף, בהפועל ב"ש יודעים כי קריית שמונה תגיע עם עודף מוטיבציה לאור חילופי המאמנים דבר ממנו מזהירים רבות את שחקני הקבוצה.

בנושא אחר, לאור ההצלחה הרבה שנחל מתחם הפאן זון במשחק הבית האחרון מול מכבי ת"א, הנהלת המועדון החליטה להשיק את המתחם בשנית משחק בית שני ברציפות. כשהיום החל מהשעה 13:00 בצהריים ניתן יהיה להגיע לרחבת האצטדיון הצפונית (חניה מול בית הספר רננים) ולהינות ממגוון דוכנים: עמדת איפור, עמדת ברד, עמדת צמידים, עמדת פופקורן ועמדת שיערות סבתא. בנוסף, המתחם יכלול בדיקות אנטיגן בחינם לילדים בגילאי 3-12!! אך, ראוי לציין כי לא יינתן כרטיס כניסה למשחק בחינם.
אם כל זה לא מספיק בשבוע האחרון כמנהגו בשנים האחרונות המועדון ייצא גם השנה בקמפיין לאלימות נגד נשים, כשלפני שריקת הפתיחה ייערך טקס לאלימות נגד נשים בשיתוף עם הפועל ב"ש שהסכימה מצידה להירתם לנושא חשוב זה.

בצד הכחול, ישנה אווירה טובה מאוד וחיובית לאחר חילופי המאמנים שכן רוח חדשה מנשבת במועדון. מחנה האימונים שנערך בפגרה הוגדר כמוצלח מאוד. כשאם ישנו נושא אחד שהעיב במקצת על התחושות במועדון הוא הידבקותו של בלם הקבוצה עאיד חבשי בנגיף הקורונה. אך, ראשי המועדון ביחד עם הצוות המקצועי הבהירו לשחקנים כי זו התקופה בה העולם נמצא וכולם חזרו לתלם באווירה גבוה במטרה לשמור על הנקודות בבית.
מבחינה מקצועית, מי שייחסר בוודאות הוא כאמור הבלם עאיד חבשי שחולה בקורונה. בנוסף, החלוץ מוחמד שכר נמצא בספק עקב פציעה ממנה סבל עוד לפני הפגרה כשכשירותו תתברר באופן סופי רק בסמוך לשריקת הפתיחה.

בצד של הקבוצה מבירת הנגב, הבהירו לשחקנים כי הם לא יסתפקו רק בשלוש הנקודות אלא גם ביכולת טובה לאור הירידה הדרסטית ביכולת במחזורים האחרונים. יחד עם זאת, בקבוצה אמרו כי "אומנם קריית שמונה נמצאת במקום האחרון אך, משחק חוץ בקריית שמונה זה תמיד מוקש". כמו כן, מאמן הקבוצה רוני לוי המשיך גם השבוע לתרגל באימונים את מערך שלושת הבלמים בו הוא דוגל לשחק מתוך הנחה כי זה מערך התקפי יותר. מבחינה מקצועית, מי שייעדרו הם: הבלם חאתם עבד אלחמיד, המגן אביב סולומון, אריאל הרוש הפצוע. בנוסף, החלוץ שגיב יחזקאל אמור להיכלל בסגל אך, לאור תלונות על כאבים במועדון לא צפויים לסכנו והוא כאמור לא צפוי ליטול חלק בהתמודדות על מנת להחזירו למגרשים כבר בשבוע הקרוב. יחד עם זאת, מי שאמור לפתוח בהרכב הוא הקשר דוידה פטרוצ'י שמציג יכולת טובה במשחקים האחרונים. לעומת זאת, דור מיכה ואקס ק"ש יוג'ין אנסה מאכזבים ביכולתם את הצוות המקצועי והם צפויים לפתוח על הספסל.

 

כתב: דור ביטון