,

לקראת המשחק: הפועל באר שבע נגד עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: הפועל באר שבע נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הערב בטרנר אצל מוליכת הטבלה הפועל ב"ש. חניכיו של דגו יקוו להמשיך במומנטום החיובי שכן לאחר פתיחת העונה החלשה בצמד המשחקים האחרונים צברה הקבוצה 4 נקודות מתוך 6 אפשריות ואף רשמה במחזור האחרון את ניצחונה הראשון בליגה.

מנגד, הקבוצה מבירת הנגב מגיעה להתמודדות עם רצף של שלושה ניצחונות ברציפות ולאחר שבמחזור הקודם העפילה למקום הראשון בטבלה לראשונה מזה למעלה משנה, כשהיא תנסה לקלקל לאריות הכחולים את רצף צבירת הנקודות משני המחזורים האחרונים.

מספר נקודות ששווה לשים לב אליהן לקראת המפגש הערב: הראשונה שבהן מעידה על המאזן בין שני המועדונים שכן הם נפגשו 22 פעמים בעבר במסגרת הליגה הבכירה והאדומים מוליכים 10:6 בניצחונות כשיתר המפגשים שישה במספר הסתיימו ללא הכרעה. כמו כן, צמד הנתונים הבאים מעידים על הניצחונות האחרונים שלנו על היריבה הקרובה, הפעם האחרונה בה ניצחנו את הפועל ב"ש  במאי 2015 בתוצאה 3:1 במשחק שנערך בביתנו. המשחק חוץ האחרון בו קריית שמונה ניצחה את חניכיו של ברק בכר הייתה באפריל 2014 בתוצאה 2:0 כשמאמן הקבוצה דאז הינו מאמן הפועל ב"ש היום ברק בכר.

בצד הכחול, הקבוצה ערכה אמש (שישי) את אימונה המסכם בעיר כשלאחריו הדרימה לב"ש לבית מלון שם היא שוהה עד למשחק. בתוך כך, לצוות המקצועי צפוי כאב ראש לא קטן באשר לעמדת המגן השמאלי שכן בפעם השנייה העונה צמד המגנים השמאליים הורחקו באותו משחק. כמו כן, בנוגע לגל שיש שנפצע באותה פעולה בה ראה את האדום, טרם ידוע לכמה זמן ייעדר מהמגרשים שכן המגן עבר בדיקת מיפוי עצמות שתוצאותיה צפויות להתקבל בתחילת השבוע ואז תברר חומרת פציעתו באופן סופי. בנוסף, המגן השמאלי אמיר בן שמעון ייעדר אף הוא בעקבות כרטיס אדום שראה לאחר שנכנס כמחליף. יחד עם זאת, מי שישוב אל הסגל הוא הקשר הצעיר עדן קארצב שנעדר מהמחזור האחרון עקב מחלה..

בצד האדום, יקוו להמשיך במומנטום החיובי ועל הדרך לעצור את התאוששות של יריבתה הצפונית. בנוסף, חניכיו של בכר יקוו לשמור על מאזן מושלם בביתם שכן טרם איבדו נקודות בטרנר העונה ויתרה מכך, לא ספגו ולו שער חובה אחד במגרשם הביתי. מבחינה מקצועית בכר צפוי לשמור על ה-11 איתם פתח במחזורים האחרונים. אך, לא מן הנמנע כי יבוצע שינוי אחד בלבד והוא בעמדת השוער שכן השוער הליטאי ארנסט שטקוס שהיה פצוע במחזורים האחרונים התאושש ויעמוד לרשות המאמן.

 

כתב: דור ביטון