,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל באר שבע

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תנעל הערב (ראשון, 20:00) במשחק במסגרת המחזור ה-13 את הסיבוב הראשון במסגרת ליגת "ONE ZERO" כשתארח באצטדיון 'העירוני בקריית שמונה' את הפועל באר שבע.
חשוב לציין שזה יהיה גם המשחק האחרון לפני פגרת המונדיאל.

החבורה של מנחם קורצקי רושמת 12 משחקים ללא ניצחון וכאמור הקבוצה נמצאת מתחת לקו האדום. התחושות בחדר ההלבשה לא טובות ויש חשש מיידי לירידת ליגה. במחזור האחרון הפסידה הקבוצה 1:0 למכבי נתניה במשחק עם יכולת רעה מאוד של הקבוצה, כאשר בקבוצה לא שוללים אפשרות לחיזוק בחלון ההעברות של ינואר אך כרגע מנסים להתרכז בקבוצה באיך לצבור נקודות ולא לחכות לחלון העברות בינואר.

בצד המקצועי של הכחולים יעדר מהמשחק זיו מורגן זכר לאותה פציעה שספג במשחק נגד מכבי חיפה.
לרשותו של מנחם קורצקי לא יעמוד סגל מלא כאשר זיו מורגן עדיין מחלים מפציעתו ויהיה כשיר רק אחרי פגרת המונדיאל. כמו כן, הקשר תמיר עדי והחלוץ סנין סבאיי נמצאים בספק גדול למשחק עקב פציעות.

מנגד, בהפועל באר שבע נמצאת בתקופה נפלאה, כאשר הם רושמים 4 ניצחונות רצופים והם נמצאים במקום טוב בטבלה מבחינתם. הדרומיים יקוו להמשיך את רצף הניצחונות שלהם במגרש שהוא קשה עבורם, המאמן אליניב ברדה נותן חשיבות רבה למשחק ואמר: "לא מזלזלים בקריית שמונה, הם יריבים קשים עבורנו ותמיד היו, נקווה לבוא ולתת את המקסימום עבורנו."
גם לרשות אליניב ברדה לא יעמוד סגל מלא כאשר אסטריט סלמאני ואקס המועדון איאד אבו עביד יעדרו עקב פציעות.

המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 4 אפיק 54 בשלט.

 

כתב: דניאל בוחניק