לקראת המשחק: הפועל באר שבע נגד עירוני 'אתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח היום (ראשון, 20:15) באצטדיון טוטו טרנר אצל הפועל באר שבע למשחק האחרון בליגה הסדירה במסגרת ליגת ONE ZERO.
האריות הכחולים מגיעים למשחק כאשר במאזנה 21 נקודות והיא נמצאת במקום ה-12 בטבלה ערב פתיחת המחזור. מנגד, הקבוצה מבירת הנגב מגיעה להתמודדות מהצמרת הגבוהה כשהיא במקום השני בטבלה ובמרחק של 4 נקודות מהמוליכה מכבי חיפה ותנסה להתקרב עוד יותר למוליכה.

בצד הכחול, הקבוצה יצאה הבוקר (ראשון) בשעות הבוקר המוקדמות אל בית מלון בעיר בו היא תשהה עד לפתיחת ההתמודדות, בו תתבצע גם ההכנה הטקטית האחרונה והשחקנים יערכו את מנוחת הצהריים. בתוך כך, במועדון יצאו מעודדים מאוד מהמשחק האחרון, במיוחד מהיכולת במחצית השנייה ויקוו להמשיך את המומנטום והיכולת מצמד המשחקים האחרונים גם הערב. לקראת המשחק מאמן הקבוצה סולבודאן דראפיץ' התייחס בכמה מילים כשאמר "אנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו ובהחלט להשתפר ולשחק יותר טוב".
מבחינה מקצועית, לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא לחלוטין וזאת לאחר שמוחמד שכר ישוב אל הסגל לאחר שסיים לרצות עונש השעייה בגין כרטיסים צהובים.

מנגד אליניב ברדה וחבורתו מגיעים למשחק לאחר שתי ניצחונות ברציפות, מאמן הקבוצה העביר מסר חשוב לשחקניו לפני ההתמודדות כשאמר "אנחנו באים למשחק מול קבוצה שנלחמת על מקומה בליגת העל, הם יבואו לתת הכל, אנחנו צריכים לתת את כולנו כדאי להמשיך ולתת את כל כולנו במאבק האליפות".
מבחינה מקצועית , הצוות המקצועי ייאלץ להסתדר ללא מספר שחקני מפתח ובראשם השחקן החם של התקופה האחרונה אדריאן פאון שסובל מפציעה. אליו יתווספו מספר שחקנים דוגמת : שגיב יחזקאל ורמזי ספורי ואף הלדר לופז שנפצע באימון לפני מספר ימים וככל הניראה ייחמיץ גם הוא את המשחק על מנת לא לסכו. בנוסף, במועדון יצטרכו לקבל החלטה לגבי מספר שחקנים שנמצאים בסכנת הרחקה מהמשחק מול המוליכה מכבי חיפה בעקבות כרטיסים צהובים וייתכן כי יבצעו רוטציה בעקבות כך.

כאמור, המשחק יועבר בשידור ישיר החל מהשעה 19:50 בערוץ ספורט 2 אפיק 52 בשלט.

 

כתב: עוז בן שבת