,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל באר שבע

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל באר שבע

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (שבת, 18:45 שידור ישיר בספורט 3 ערוץ 53 בשלט) את הפועל ב"ש למחזור השלישי במסגרת הפלייאוף העליון. כאמור, שתי הקבוצות מחפשות ניצחון בכורה במסגרת הפלייאוף לאחר שתי מחזורים בהם לא הצליחו לנצח את יריבותיהן. כאמור, חניכיו של קובי רפואה יודעים כי הם חייבים לצאת עם שלושת הנקודות על מנת לשמור על הסיכוי לסיים במקום הרביעי בתום העונה דבר אשר לסדר לקבוצה כרטיס למסגרת אירופית, ערב המחזור הפער משם עומד על כשתי נקודות בלבד.

מנגד, רוני לוי יחפש ניצחון שני בלבד מאז מונה למאמן הפועל ב"ש שכעת המאזן שלו עומד על ניצחון בודד בשמונה משחקים. בתוך כך, הקבוצה מבירת הנגב תנסה לקלקל ליריבתה את התוכניות ואף לנסות לחלוף על פניה בטבלה כשהפער ביניהן עומד על שתי נקודות.

מאמן הקבוצה קובי רפואה התייחס השבוע בכמה מילים לקראת המשחק ואמר " אני מאמין שהמקום הרביעי יוכל להוביל את מי שתגיע אליו לאירופה. לכן המשחק ביום שבת הקרוב הוא סופר משמעותי עבורינו. אנחנו משחקים בבית שלנו ונהיה חייבים לצאת מהמשחק הזה עם מלוא הנקודות."

בצד הכחול, בקבוצה היו מאוכזבים מאוד מצמד המשחקים האחרונים לאור התוצאות אך, מעודדים מהיכולת לאור העובדה כי האריות הכחולים היו עדיפים במרבית שלבי המשחק מיריבותיהן.
בתוך כך, המאמן קובי רפואה הבהיר לשחקניו כי המטרה היא לסיים בארבעת המקומות הראשונים וכי הוא מצפה מהם לשים הכל בצד ולהתרכז במשחק הקרוב כדי לנצח בהתמודדות הקרובה. מבחינה מקצועית, הצוות המקצועי ייאלץ להסתדר ללא מוחמד שכר המוצהב כשמלבדו כולם יעמדו לרשות המאמן.

בצד האדום של הפועל באר שבע, ישנן לא מעט רחשי רקע איתם נאלצים להתמודד לאור היכולת החלשה מאוד אותה מציגה קבוצתם במהלך המשחקים האחרונים. בתוך כך, המאמן רוני לוי שלו חוזה לעונה וחצי יודע כי אלמלא ישיג תוצאות טובות יותר ויכולת משופרת הוא עשוי לסיים את דרכו בקבוצה בסוף העונה דבר שגורם לו לעודף מוטיבציה ולדרבון השחקנים. על מנת להתכונן כראוי הקבוצה יצאה כבר אמש (שישי) אל בית מלון בצפון בו היא שוהה עד ליציאתה אל המגרש.
מבחינה מקצועית, לוי ייאלץ להסתדר ללא שגיב יחזקאל שייעדר בשל מחלה. כמו כך, הקשר מריאנו בריירו ייעדר עקב כרטיסים צהובים.

 

כתב: דור ביטון