,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל תל אביב

עירוני "איתוראן" קריית שמונה תארח היום (שבת,15:00) באצטדיון העירוני את הפועל תל אביב למשחק על 6 נקודות, בו תנסה הקבוצה לנצח לראשונה בבית העונה ולטפס מעל הקו האדום ואף לקרב את יריבתה הקרובה למאבקי ההישרדות בצורה ממשית אף יותר. מנגד, הפועל תל אביב שנמצאת בתקופה לא טובה מבחינתה כאשר הקבוצה לא מצליחה לייצר ניצחון ב-10 המשחקים האחרונים שלה.
המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 3 אפיק 53 בשלט החל מהשעה 14:40

כאמור ערב פתיחת המחזור האריות הכחולים מצויים מתחת לקו האדום עם 17 נקודות במאזנם ובמרחק של נקודה אחת בלבד מהמקום בו נשארים ליגה. מצד שני, הפועל תל אביב נמצאת במקום ה-11 בטבלה עם 21 נקודות במאזנה ובמרחק של ארבע נקודות מקריית שמונה שכן ניצחון כחול הערב יסבך את חניכיו של סילבס גם במאבקי הירידה.

בצד הכחול , מאמן הקבוצה החדש-ישן סלובודאן דראפיץ' יערוך בכורה מחודשת על הקווים דווקא מול קבוצתו עד לפני מספר שבועות. החל מאמצע השבוע אז מונה באופן רשמי דראפיץ' למאמן ישנן רוחות חיוביות ושונות בקבוצה במיוחד במסגרת אימוני הקבוצה. בנוסף, אמש (שישי) אל האימון המסכם הגיעו עשרות אוהדים לעודד ולדרבן את השחקנים לקראת המשחק החשוב.
דראפיץ התייחס בכמה מילים למשחק החזרה שלו ואמר: "חיכיתי לטלפון מקריית שמונה, אנחנו מוכנים למשחק שבו יש קבוצה שרוצה לחזור לנצח ולצאת גם היא מהרצף, זה משחק חשוב במיוחד שזאת קבוצה שאימנתי עד לפני מספר שבועות".
מבחינה מקצועית לרשותו של הצוות המקצועי צפוי לעמוד סגל מלא כמעט לחלוטין כשמי שנמצא בספק הוא החלוץ איוואן בכר שסובל מפציעה בעקבותיה נעדר מסגל הקבוצה במחזור הקודם.

מנגד, חניכיו של סילבס יצאו מתוסכלים מאוד מהמשחק האחרון, לאחר ששוב לא השכילו לנצח בביתם. כשהקבוצה סופרת רצף של עשרה משחקים ללא ניצחון ומקווים לקלקל לקריית שמונה את התוכניות ולסבכם יותר במאבקי הירידה.
מבחינה מקצועית להפועל ת"א יש לא מעט חסרונות מסגל הקבוצה כשמי שייעדרו בוודאות הם: הישאם לאיוס הפצוע, רומארטו המוצהב, הקשר שלומי אזולאי אינו צפוי להיות בסגל לאחר שנפגע במהלך השבוע באימוני הקבוצה ונזקק לתפרים ברגלו. כמו כן, המגנים דור אלו ובן ביטון נמצאים בספק רב אף הם להתמודדות. מנגד, מי שכן יחזרו ויעמדו לרשותו של סילבס הם קפטן הקבוצה דן איינבינדר שחלה השבוע אך, החלים בזמן וישחק. בנוסף, החלוץ אלן אוז'בולט שב מפציעה וישחק אף הוא כשככל הנראה יפתח גם בהרכב הראשון.

 

כתב: דניאל בוחניק