,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל תל אביב

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (18:00, שידור ישיר בספורט 4) את הפועל ת"א למשחק הבית הראשון לעונת 2021/2022 במסגרת המחזור השני של ליגת "הבורסה לניירות ערך". כאמור, חניכיו של נוסבאום מגיעים להתמודדות לאחר תוצאת התיקו במחזור הפתיחה וכעת יקוו לרשום ניצחון ראשון לעונה.
מנגד, חבורתו של ניר קלינגר רשמה ניצחון בכורה כבר במחזור הפתיחה דבר שלא קרה 6 שנים ברציפות וכעת יקוו מצידם להמשיך במונמטום ולשמור על מאזן מושלם.

מאמן הקבוצה עמיר נוסבאום התייחס אמש (שישי) למשחק הערב ואמר "משחק בית חשוב, אני חושב שאנחנו באים עם רגשות מעורבים לאחר המחזור הראשון. הראנו לפרקים שיש כאן קבוצה מצוינת שיכולה לעשות דברים טובים מאוד בליגה. נרצה להמשיך את היכולת מהמחצית הראשונה. עבדנו על הטעויות מהמחצית השנייה , אני מאמין שנגד הפועל ת"א ניראה את הקבוצה של המחצית הראשונה- מחויבת, נמרצת ודינמית. שתציג כדורגל טוב".

בצד הכחול, במהלך השבועיים האחרונים מאז המחזור הראשון עבדו בקבוצה על הטעויות מהמחצית השנייה ואף על הסיומת בחלק קדמי לאור ריבוי המצבים אליהם הגיעה הקבוצה אך, השכילה למצוא את הרשת פעם אחת בלבד. כמו כן, מישור נוסף בו עבדו הוא הכושר הגופני על מנת למנוע הבדלים כאלה משמעותיים בין שתי המחציות שהציגה הקבוצה.
בתוך כך, במועדון קיימו ביום חמישי לאחר האימון ערב גיבוש שכלל ארוחת בשרים על האש באיצטדיון בו לקחו חלק שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי וצוות ההנהלה.
מבחינה מקצועית, החלוץ איתמר שבירו שהצטרף רשמית במהלך פגרת הנבחרות ייכלל בסגל הקבוצה למשחק הערב. לעומת זאת, החלוץ מוחמד שכר שמתח את שריר הירך האחורי במחזור הפתיחה נמצא בספק להתמודדות הערב.
מי שייעדר בוודאות הוא הקשר סמואל בראון שטרם החלים מפציעתו. בראון התחתן עם בחירת ליבו אוריה במהלך הפגרה וזה הזמן לאחל לזוג הצעיר המון מזל טוב!

מנגד האדומים מוולפסון מגיעים עם מצב רוח מרומם לאור העובדה שכבר במחזור הפתיחה רשמו 3 נקודות דבר שלא קרה זמן לא מבוטל. במועדון האדום ציינו כי הפגרה באה מבחינתם בזמן לא טוב וכי ישנו חשש שלאור הפגרה המומנטום בו הייתה שרויה הקבוצה ייעצר.
מבחינה מקצועית, שחקני הנבחרות השונים הצטרפו רק אמש (שישי) לאימוני הקבוצה כלומר ערכו אימון אחד בלבד לפני המשחק. כמו כן, הצוות המקצועי בחן את כישורתם של השחקנים על מנת להבין מי סובל מעומס ומי יוכל ליטול חלק בהתמודדות ומסתמן כי אם לא תהייה הפתעות מצידם מרביתם צפויים לפתוח בהרכב הראשון. בתוך כך, הבלם סיאנדה קולו שהיה מתוכנן לפתוח בהרכב לא שב ארצה ממשחקי נבחרתו עקב בעיות בירוקרטיות. יחד עם זאת, הקשר שלומי אזולאי נמצא בספק עקב רגישות בשריר במידה ולא יוכל ליטול חלק מי שייפתח הוא הקשר אופק ביטון. בנוסף, מאמן הקבוצה ניר קלינגר ימשיך לרצות את עונש ההרחקה אותו ספג מבית הדין ולא יוכל לעמוד על הקווים, כשמי שידריך את הקבוצה על הכר הדשא יהיה עוזרו סלים טועמה.

 

כתב: דור ביטון