,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל חיפה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תשוב הערב לכר הדשא לאחר שבוע של פגרה ותנסה להמשיך במומנטום החיובי בו היא נמצאת בפלייאוף התחתון (צברה עד כה 7 נקודות מתוך 9 אפשריות) כשתארח הערב (18:00) את הפועל חיפה למשחק במסגרת המחזור הרביעי של הפלייאוף התחתון. כאמור חניכיו של סלובודאן דראפיץ' יגיעו להתמודדות במטרה להמשיך ולבסס את מעמדם במקום הראשון בפלייאוף התחתון (המקום השביעי).

מנגד, חניכיו של אלישע לוי יגיעו להתמודדות לאחר שהודחו באמצע השבוע מגביע המדינה לאחר שהפסידו ליריבתם העירונית מכבי חיפה בשלב חצי הגמר והם ינסו להתאושש מהאכזבה הקשה כבר במשחק הקרוב.
המשחק יועבר בשידור ישיר החל מהשעה 17:50 בערוץ ספורט 5 live, אפיק 58 בשלט.

בצד הכחול, במועדון היו שבעי רצון למדי לאחר שבמחזור האחרון הקבוצה חלפה על פני הפועל חדרה ותפסה את המקום הראשון בפלייאוף התחתון כשהיא מוליכה בנקודה על פני חדרה. בקבוצה הבהירו לשחקנים כי המקום השביעי הוא המטרה עד לסיום העונה ומצפים מהם לשמור על ריכוז ויכולת טובה על מנת להבטיח את היעד שהוצב בפניהם. כמו כן, אף על פי שבמועדון החלו לעמול על העונה הבאה ביקשו מהשחקנים לשים את כל רעשי הרקע בצד וכי המשחקים הקרובים יכולים לקנות להם חוזים לקראת העונה הבאה.

מבחינת מקצועית, השוער הראשון דז'וגאס ברטקוש שימשיך לעונה נוספת במדי הקבוצה וצפוי לחתום על חוזהו החדש בימים הקרובים סובל מפציעה טורדנית לאורך העונה עימה התמודד וימריא לארצו על מנת לערוך מספר טיפולים ולהמשיך בשיקום לקראת העונה הבאה. מי שיתפוס את מקומו בסגל הקבוצה הערב הוא שוער קבוצת הנוער יואב חורב שיערוך בכורה בסגל הקבוצה הבוגרת.
בתוך כך, למאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ' צפוי כאב ראש חיובי לאחר שמספר שחקנים שהיו פצועים שבו לכשירות מלאה ביניהם ידין לוגסי, מורגן פרייר, סמואל בראון. כמו כן, גיא בן לולו שעבר פציעה קשה חזר לכשירות אך לא מלאה והוא צפוי להיכלל בסגל.

מנגד, בצד האדום של הכרמל ישנה אכזבה גדולה מאוד מהיכולת אותה הציגה הקבוצה באמצע השבוע בהפסד בחצי גמר הגביע בייחוד לאור העובדה שהקבוצה הבטיחה אף היא את הישארותה בליגה וסיכוייה לסיים במקום הראשון בפלייאוף התחתון אינם גבוהים במיוחד.
בתוך כך, בניגוד לפעמים הקודמות בהם הפועל חיפה יציאה קודם לכן לבית מלון הפעם היא תגיע ישירות לאצטדיון.
מבחינה מקצועית, אלישע לוי ייחסר מספר שחקני מפתח ביניהם: חנן ממן שגמר את העונה בעקבות פציעה קשה. בנוסף, החלוץ אלון תורג'מן ייעדר אף הוא בעקבות הכרטיס האדום שספג בחצי הגמר. אם לא די בכך, שחקן מפתח נוסף שייעדר הוא לירן סרדל שטרם התאושש מהפציעה ממנה סובל.

 

כתב: דור ביטון